Anasayfa / ANALİZ / Paralel örgütün Ahmet Altan’ın oğlunu cinayetten kaçırma operasyonu!
defne

Paralel örgütün Ahmet Altan’ın oğlunu cinayetten kaçırma operasyonu!

MEDYAGUNDEM.COM- İki yıl önce Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın evinden şüphe dolu bir ölümle cesedi çıkan oyuncu Defne Joy Foster’la ilgili Adli Tıp Kurumu’nun son verdiği rapor tartışma yarattı.

Taraf, bugün sürmanşetten Defne Joy Foster’ın ölümünde ihmali olduğu için yargılanan Kerem Altan’ı aklama operasyonu yaptı.

15 ayrı Adli Tıp uzmanının oybirliğiyle hazırlandığı raporla, astım hastası olan Foster’ın ölümünün, kanında bulunan ilaçların yan etkilerine bağlı olarak, aldığı alkolün kolaylaştırıcı etkisiyle gerçekleştiği iddia edildi. Raporda, “Astım tanısı ile takip edilen, otopsisinde toksikolojik incelemede, kanında 208 mg Etanol,7.8 mg Sulbuttanol, 1.28 ml caffeine ve 1.72 mg pheniramine bulunan kişinin ölümünün; almış olduğu alkolün kolaylaştırıcı etkisi ile kanında bulunan ilaçların muhtemel yan etkilerine bağlı olarak meydana gelmiş ölüm olarak değerlendirildiği” ifadeleri yer aldı.

ADLİ TIP RAPORUYLA ALTAN AKLANIYOR

Paralel örgütün en önemli üslerinden biri olduğu bilinen Adli Tıp Kurumu’nun Kerem Altan’ı “aklayan” raporunda şaibe şüphesi ortaya çıktı. Ölen Defne Joy Foster’ı ilaç üstüne alkol almakla suçlayan raporda uzun süre ambulans ve doktor çağırmayıp büyük bir ihmale neden olan Kerem Altan’ın masum gösterilmesi skandal olarak değerlendirildi.

Yargılamayı yapan mahkemenin raporla ilgili şaibeli durumu dikkate alması gereklili de ortaya çıktı.

Oyuncu Foster’in annesi Hatice Foster, Kerem Altan’ın ambulansı geç çağırarak kızının ölümüne neden olduğu için cinayetten yargılanması için verdiği hukuk mücadelesinde, paralel Adli Tıp uzmanları resmen paralel örgütün tetikçisi Kerem Altan’ı yargılanmaktan kurtarmaya çalıştı.

Hatice Foster’ın avukatı Ersan Taştekin, “Adli Tıp Kurumu’nun bu raporuyla her şey bitmiş demek değildir. Sanığın suçsuz olduğunu asla göstermemektedir. Elbette nihayet laf mahkemenin olacak” dedi.

PARALEL ÖRGÜTTE KEREM ALTAN TELAŞI

Paralel örgütle bağlantısı bilinen Adli Tıp Kurumu’nun son raporu her açıdan şaibeli. Paralel medyanın telaşla attığı manşetler Kerem Altan’la ilgili şüpheleri daha artırıcı cinsten.

Taraf’ın paralel Adli Tıp raporuna dayanarak Kerem Altan’ı masum, Defne Joy Foster’ı “ilaç üstüne içki içti” diyerek ölümünden kendisini sorumlu tutması, ortada büyük bir ihmalin olmasına rağmen panikle “cinayet şüphesi”nin kapatılması dikkat çekici.

Kerem Altan halen paralel örgüte ait internet sitelerinde yazı yazıyor. t24 ve grihat isimli Pensilvanya tetikçisi sitelerde yazıları yayınlanan Altan, paralel örgüte “tetikçiliği” karşısında böyle “adli tıp koruması” mı alıyor, merak ediliyor.

Ortada bir gerçek var, paralel örgütün ele geçirdiği Adli Tıp Kurumu’nun Kerem Altan’la ilgili raporu tam bir şaibeli durum…

Adli Tıp’ın son raporu ve paralel medyanın bu “aklama” çabasından sonra Kerem Altan’la ilgili “cinayet şüphesi”nin daha da derinleştirilmesi bir şart görünüyor.

altan-paralel

kerem-defne1

 

kerem-altan3

 

kerem-defne

MEDYAGUNDEM

defnejoy

Ahmet Altan’ın oğlu kaçmasın diye tedbir

Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın evinde ölü bulunan sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster’ın dosyasının …

defnejoy

Altan öldürdü FETÖ kurtardı!

Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın evinde ölü bulunan Defne Joy Foster’ın dosyası, FETÖ’nün Altan’ı kurtardığı …

yalan-hur

Yine yalan yine Aydın Doğan!

Maksatlı bir şekilde yalan haberlerle algı operasyonu yapan Aydın Doğan medyası bir skandala daha imza …

2 Yorumlar

  1. Paralel yapılanmanın adeta ini

    Ta ilk günden itibaren paralel yapılanma Kerem Altan’ı kurtarmak için seferber oldular. Adli Tıp Kurumu’nun AYM hiçbir farkı yok ki, ikisi de kokuşmuş kurumlar. Paralel yapılanmanın adeta ini! Erkeği kadın, kadını erkek yapan bir kurumla paralel yapılanma nelerin üstünü kapatamaz ki, kapatmadı ki?

  2. AHmet Altan in kan ve alkol testi yapildimi??? defne joy ic camasirinda dna sahibi bulundumu?? eger ALtan in haberi yok ise nerede oldu?? Uyusturucu almis birini neden kendi evine getirdi??? O siralarda apartmanda onun dairesinden gelen sesler ne idi?? komsular neden ifadelerini degistirdi??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir