Anasayfa / ANALİZ / CHP’ye FETÖ’nün ortağı PKK da akıl veriyor!
anf3

CHP’ye FETÖ’nün ortağı PKK da akıl veriyor!

Fetullahçı terör örgütünün siyasi bir aparatı haline gelen CHP’ye, FETÖ’nün ortağı PKK terör örgütü de akıl veriyor.

medyagundem.com

Sözde “adalet” yürüyüşüyle tamamen Fetullahçı terör örgütü için yola çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na PKK terör örgütü de desteğini açıklamaya devam ediyor. PKK’lı terörist elebaşlarının destek açıklamasından sonra PKK’ya ait medya mecralarında CHP’ye taktik akıllar veriliyor.

PKK’nın ajansı ANF’de çıkan bir analizde CHP’nin PKK ile ortak hareket etmesi çağrısı yapıldı.

anf

“Elbette ki, HDP ve bir bütün olarak Kürtlerin de bu cephede yer alma gibi bir sorumluluğu vardır.” denilerek PKK’nın resmen destek verdiği açıklandı.

Sözde analizde CHP’nin PKK ile hareket etmesi durumunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı “devirebileceği” aklı verilirken, Kemal Kılıçdaroğlu’na şöyle seslenildi:

“Kısacası ‘adalet yürüyüşü’nün geç de olsa başlaması olumludur, anlamlı ve mutlaka büyütülmesi gereken bir eylemdir. Ancak mevcut öncülük yapısıyla, sloganıyla, katılanların görüş ve düşünceleriyle dikkate alındığında, son derece yetersizdir. Kaldı ki, mevcut haliyle her an dağılmaya ve tasfiye edilmeye açıktır.

(…) Kılıçdaroğlu ve CHP, gerçekten de eğer Erdoğan-Bahçeli yönetimine ve oluşturduğu çetelere faşizm diyorsa, o zaman ‘Adalet Yürüyüşü’nü genelleştirmeli, hedefini büyütmeli, sadece Enis Berberoğlu ile sınırlı tutmamalı, açıklama ve eylem programına faşizmden zarar gören herkesi koymalı ve öncü kuvveti bu bağlamda ortaklaştırmalıdır.”

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir