Anasayfa / GENEL / FETÖ mağduru Fener’i FETÖ için yollara döküyorlar!
fener6

FETÖ mağduru Fener’i FETÖ için yollara döküyorlar!

“Adalete yürüyüş” altında tamamen Fetullahçı terör örgütü için yollara düşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşü, Türkiye’de yeni bir Gezi kalkışması için ellerini ovuşturan kaos simsarlarını harekete geçirdi.

medyagundem.com

FETÖ, PKK ve DHKP-C gibi terör örgütlerinin desteğini alan Kılıçdaroğlu’nun kaos yürüyüşünü bahane eden karanlık odaklar, futbol taraftarlarını da provoke etmek için kollarını sıvadı.

Fetullahçı terör örgütünün 3 yıl önce Fenerbahçe’ye hazırladığı “şike kumpası” sonrası, FETÖ’ye karşı “Adaletefeneryak” diyerek adil yargılanma isteyen Fenerbahçelileri bu kez FETÖ için sokaklara dökmeye dayalı karanlık bir tezgah hazırlandı.

“Fenerbahçeliler Adalet Yürüyüşü’ne katılıyor” denilerek FETÖ’nün mağduru Fenerbahçeliler FETÖ için Kılıçdaroğlu ile birlikte yollara dökülmeye çalışılıyor. Kim oldukları belirsiz ve kendilerini Fenerbahçeli gibi gösteren karanlık çevreler FETÖ mağduru Fenerbahçe’nin adını kullanarak kaos yürüyüşüne ortak ediliyor.

FETÖ’nün yayın organı haline gelen CHP’nin Halk TV’sinde de Fenerbahçe taraftarlarına yönelik bir provokasyona imza atıldı. FETÖ’nün şike kumpasının yıldönümü olan 3 Temmuz’u bahane eden karanlık eller, FETÖ kumpasının mağduru Fenerbahçe’yi FETÖ kumpasının yıldönümünde FETÖ için sokağa dökme senaryosunu devreye soktu.

İşte karanlık organizasyona ilişkin detayların yer aldığı ilan:

fener1

Aynı karanlık eller Beşiktaş ve Galatasaray taraftarlarını da sokağa dökmek için şu provokasyonu yapıyor:

pro

Sosyal medyada da 3 yıl önce FETÖ’nün kumpasına karşı “Adaletefeneryak” denilerek Cem Yılmaz gibi ünlü sanatçıların destek verdiği eski kampanya yeniymiş gibi sunularak, provokasyona malzeme yapılıyor.

3 yıl önce dönemin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün muhatap olduğu kampanyada FETÖ mağduru Fenerbahçe yöneticilerinin adil yargılanması için şöyle çağrı yapılmıştı:

fener2

(***)

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin, şike iddiasıyla görülen davada yeniden ve adil yargılanması talebiyle 1907 Fenerbahçe Derneği tarafından başlatılan “Adalete Fener Yak” kampanyası için ünlüler de bir araya geldi.

Cem Yılmaz, Okan Bayülgen, Berna Laçin, Burcu Kara, Ceyda Düvenci, Emre Kınay, Emre Karayel, Kıraç, Sarp Akkaya, Şebnem Ferah ve Şevket Çoruh, kamera karşısına geçerek “Adalete Fener Yak” kampanyasına destek verdi. Ünlüler, sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan görüntüde, yeniden yargılanma taleplerini dile getirirken, “Adalete Fener Yak” kampanyası için çağrıda bulundu.

image

Sözkonusu eski kampanyada şöyle denilmişti:

(***)

Bundan üç yıl önce, Türk futbolunun kalbine bir hançer saplandı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı ve yöneticilerine yönelik şike iddialarına ilişkin bir operasyon başlatıldı.

Soruşturma ve kovuşturma sürecinde temel hukuk prensiplerine aykırı tutum sergilendi.

Bu yetmezmiş gibi özel hayatın gizliliği ve masumiyet karinesi ihlal edildi ve daha ilk günden kamu algısında Fenerbahçe yöneticileri haksız yere, -yargılaması dahi başlamadan- suçlu ilan edildi.

Üzerinden iki buçuk yıl geçmesine rağmen sarı-lacivertliler aynı kararlıkla hak arama mücadelesine devam ederken, bu mücadele artık tüm kesimlerin kabullendiği ve sahip çıktığı bir çığlığa dönüştü.
Bugün, güncel gelişmeler ışığında “Özel Yetkili Mahkemeler tarafından görülen davaların yeniden yargılama kapsamına girebileceği” gündeme geldi ve hatta iktidar tarafından da bu mahkemelerin meşruiyeti tartışmaya açıldı.
Sözde Şike davasında olduğu gibi diğer davalarda da birçok hukuksuzluğa imza atan Özel Yetkili Mahkemelerin kapatılmasına rağmen verdikleri kararların hala uygulamada olması sizce de yanlış değil mi?

Fenerbahçe Spor Kulübü; yüzbinlerin yürüyüşünde yüksek sesle haykıran binlerce kadın, çocuk, genç, yaşlı herkesin vicdanında aklandı.

Şimdi, talebimiz bir ayrıcalık beklemeksizin, tek bir gün daha kaybetmeksizin Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerinin adilce ve yeniden yargılanması.

Bu hukuki mücadele, hangi takımdan olursa olsun, hangi fikri savunursa savunsun artık halkın mücadelesi!

Yani şimdi ‘Türkiye için Adalet,Fenerbahçe için adalet’ zamanı.

Yarın çok geç olmadan… Hemen…
Sen de bir imzayla, Ülken için, Fenerbahçe Spor Kulübü için ADALETE FENER YAK!

(***)

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

1 Yorum yapıldı

  1. ne kadar da taklitçi ve yeni bir şey üretemeyen köhnemiş zihniyet!…. 28 Şubatın darbeci sloganı “aydınlık için 1 dakika karanlık (bütün evlerde ışıkları kapatma)… GEZİ darbesinin ÇARŞI taraftar maskesini kullanan bir grup beşiktaşa ihanet eden kişinin yerine bu sefer FETÖ mağduru FB taraftarına oynayan GEZİ-ZEKALILIK!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir