Anasayfa / GENEL / OYUN BOZAN YAZDI! İşte FETÖ’cü kaçak terörist Uslu’nun Baransu’dan sonra hapse tıktıracağı yeni tetikçisi!
fuatbaran

OYUN BOZAN YAZDI! İşte FETÖ’cü kaçak terörist Uslu’nun Baransu’dan sonra hapse tıktıracağı yeni tetikçisi!

OYUN BOZAN YAZDI

BİR FETÖ’CÜ HAİNİ DAHA DEŞİFRE EDİYORUZ

Şimdi de hapisteki tetikçi Mehmet Baransu’nun yerine birini yetiştirdiler… FETÖ’cü Emre Uslu’nun sitesi Yeni Yön’de iftiralar atan Gülenci @yagizefe (FUATBARAN)’ı deşifre ediyoruz. Yeni tetikçi FUAT gölgeler arasında işlerini rahatlıkla yürütürken bakalım gün ışığında ne yapacak.

Fuat’ın asıl adı da Fuat. Ama Pensilvanya Örgütü’nde herkesin kod adı olduğu gibi, Fuat BARAN da bir kod adı. Fuat’ın gerçek soyadı ise MEŞE. Gariban Fuat aslında bir şeyden anlamaz. Ebru TV’de sıradan bir video editörü iken TOPÇİN‘le (Tuncay Opçin) EMRULLAH (Emre Uslu) bunun elinden tutup, ateşe atmak için KOD ADI verip namluya sürdüler.

Çukurova Üniversitesi’nde KİMYA eğitimi görmüş olan FUAT’ın kafası basmaz ince işe. Emrullah abisi meşhur olacaksın deyince kendinden geçip atladı tabi çoluğunu çocuğunu düşünmeden.
BARANSU’yu hapse gönderip, kendisi ABD’de kaymaklı maaşlarla villada oturan EMRULLAH, BARANSU’nun yerine tüketecek yeni SAFTİRİK olarak FUAT’ı böylece kendi yazdığı yazıların altına imza attırarak işe başlattı. 

FUAT saftiriği ise ne eşi Hatice Kübra’yı dinledi bu tetikçilik işine girerken, ne de çocukları Yağız Efe ile Rana Zelal gözünün önünden geçti. Emrullah ustası FETO’nun göz boyama taktikleri ile FUAT’ı ailesine rağmen böyle ele geçirdi. FUAT’ın bedenine yerleşti. BARANSU gibi onu hapse tıktırana kadar da rahat etmeyecek. 

36 yıllık hayatında FUAT böyle salaklık yapmamıştı ama şimdi giderek çukura batıyor. Solhan’dan çıkan vatan evladı gidip Pensilvanya’da köle mi olurmuş demeyin. Oldu işte.

Neyse FUATcığım belki çoluğuna çocuğuna acıyıp Haziran 2011’den beri gelmediğin ülkene dönüp, pişmanlıklarını anlatırsın da işler düzelir.

Dönmezsen de belki biz seni 269 Birchurew Drive’da Piscataway’de ziyaret ederiz.

FUAT’ım dünya küçük. Bakarsın bir gece ansızın gelebiliriz….

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir