Anasayfa / GENEL / Namussuzluğun dibini bulan Doğan medyası!
dha

Namussuzluğun dibini bulan Doğan medyası!

Doğan Haber Ajansı’nın Suriyeli kadın ve bebeğinin alçakça katledilmesiyle ilgili abonelerine servis ettiği habere tepkiler çığ gibi büyüyor.

Doğan Haber Ajansı’nın Suriyeli kadın ve bebeğinin katledilmesi haberini “güzelliği nedeniyle” gibi bir gerekçe ile açıklamaya çalışması büyük tepki toplarken, arşivler Suriyelilere yönelik tahrikin fitilinin Hürriyet Gazetesi tarafından ateşlendiğini ortaya koyuyor.

DOĞAN HABER AJANSI’NA TEPKİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Doğan Haber Ajansı, tecavüze uğrayarak 10 aylık bebeği ile birlikte vahşi bir şekilde öldürülen Suriyeli anne ile ilgili haberinde “kadının güzelliğinden dolayı bu saldırıya maruz kaldığı” gibi bir gerekçe göstererek Suriyelilere yönelik bu vahşice saldırıyı normalleştirmeye çalışmıştı. Günlerdir Suriyeli mültecileri ötekileştiren haberler servis eden Doğan Haber Ajansı’na tepkiler çığ gibi büyüyor.

dha2 dha3 dha4 dha5 dha6 dha7 dha8 dha9 dha10 dha11

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

1 Yorum yapıldı

  1. doğan medyasının her zaman ki adilikleri şaşırmadık ama suriyelilerin statüleriyle ilgili ciddi adımlar atılmalı bu insanlar 5 yılı aşkın zamandır ülkemizdeler ve çok büyük zorluklarla hayatta kalma mücadelesi veriyorlar devletimiz elinden geleni yapıyor ama taşıma suyla değirmen dönmez bu insanların ekonomiye kazandırılmaları lazım onların statüsüz durumları maalesef kötü niyetli insanlar, çeteler, mafya için hedef haline gelmelerine neden oluyor onlara ülkemizin kapılarını açtık ama bu yetmez onlar artık misafir değiller bazı haklara sahip olmalılar ki kimse onları doğan medyasının uaptığı gibi horlayıp, hedef haline getiremesin böyle korkunç olaylardan onları korumaya çalışmalıyız onlar da sigortalı işlerde çalışsınlar, ayakları yere sağlam bassın, ülkemize ıyum sağlayabilsinler çocuklarına bir gelecek kurabilsinler ki kurda kuşa yem olmasınlar kendimizi onların yerine koymalıyız bu konu hassas bir konu bugünü değil yarını da düşünmeli öyle adım atmalıyız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir