Anasayfa / GENEL / Büyükada’daki ajanların ekonomiyi çökertme planı
ajan

Büyükada’daki ajanların ekonomiyi çökertme planı

Büyükada’da ajanların yaptığı kaos toplantısıyla ilgili dehşet veren belgelere ulaşıldı. Ajanların Türkiye’deki piyonlarını kullanarak nasıl alçak planlar yaptıkları tek tek ortaya çıktı.

Büyükada’da ajanların yaptığı kaos toplantısıyla ilgili dehşet veren belgelere ulaşıldı. Ajanların Türkiye’deki piyonlarını kullanarak ne alçak planlar yaptıkları tek tek ortaya çıktı. Türkiye’deki terör örgütleri ile CHP ve HDP tabanını kullanarak sokakları karıştırmayı amaçladıkları belirlendi. Tek hedefleri ise; AK Parti’yi yıkmak.

Soros’un kuruluşlarında sözde danışmanlık yapan ve evindeki aramada F serisi 1 dolar bulunan Özlem Dalkıran’ın bilgisayarında toplantının amacını en net şekilde ortaya koyan ifadeler yer aldı. İşte Türkiye’yi yangın yerine çevirecek planlara ait şok ifadeler: “Biz bir direnişin kendiliğinden patlak vermesini bekleyemeyiz. Adalet eylemlerini ilçelere yayalım. İhraç edilen hocalarla seminerler düzenleyelim. 3 liralık bardak alıp kırıldı, geri verme diye eylemler yapabiliriz. Eylemleri her güne dönüştürmeliyiz.

SOKAK EYLEMLERİ ARAÇMIŞ

Yorumlarla, yürüyüşlerle İstanbul’a yaymaya çalışalım bunu. Belki DİB ile yazı da hareketli bir eylem sürecine dönüştürebiliriz. Gezi Parkı’nda da aynı şey vardı. Çok güçlüydü, militandı ama sönümlendi. Bizim üreticileri kullanarak bu iktisadi sistemi çökertmeye ihtiyacımız var. Bunların hepsini yapalım. CHP, HDP, HDK, halkevleri bize destek veren herkesle görüşüp bir program çıkaralım. Program tek şey, AKP’den kurtulmak. Sokak ve örgütlenmek önemli ama bunlar araç. Bizim hedefimiz AKP.”

WHATSAPP GRUBUNDAKİ GAZETECİLER
Ajanların PKK, FETÖ, DHKP-C gibi bütün terör örgütleriyle irtibata geçtikleri, ayrıca Hürriyet, Birgün, Evrensel ve BBC’de çalışan aktif gazetecilerin de yer aldığı birçok isimle WatsApp’ta iki ayrı grup kurdukları tespit edildi.

MİT BELGESİNİ ELE GEÇİRMİŞLER
MİT’in TBMM Araştırma Komisyonu’na gönderdiği ‘gizli’ ibareli bir belge de, ajanlardan Nalan Ekrem’de ele geçirildi. Ajan Ali Gharavi’de ise Türkiye’yi bölünmüş olarak gösteren bir harita çıktı. Toplantıda ajanların özellikle internet ortamında ve telefon kullanımında güvenlik güçlerine yakalanmamak için nelere dikkat edilmesi konusunda eğitim aldıkları ve bunu diğer piyonlara yaymaya hazırlandıkları da ortaya çıktı.

GÖZLERİ DÖNMÜŞ

belge

MEDYAGUNDEM

alman

İşte Büyükada’daki Alman ajanının ifadesi

Suçüstü yakalanan 10 kişiden Alman vatandaşı Peter Steudtner’ın, ‘Fil’ anlamına gelen ‘Elepant’ programıyla Berlin tarafından …

ajan1

İşte zaman ayarlı kaos planı!

Büyükada’da yapılan darbe toplantısına dair her geçen gün yeni bilgiler geliyor. Yapılan planlara göre CHP, …

ajan1

Büyükada’daki ajanların Türkiye’yi bölme haritası

Büyükada’da 10 ajanın yaptığı toplantıda, İsveç Uyruklu Ali Ghravi’nin üzerinden çıkan dijital verilerde, Doğu ve …

1 Yorum yapıldı

  1. bunlar hala bu toplantıları yapabildiklerine göre bir yere güvendikleri kesin tutuklanmalar sonrası verilen tepkiye bakınca arkalarındaki güçün almanya olduğu çok aşikar almanya türkiyeyi ekonomik yaptırımla tehdit edecek kadar işi ileri götürdü sanki kara kaşımıza yatırım yapıyorlar türkiyede kazandıkları için yatırım yapıyorlar bu bölgede türkiye kadar istikrarlı başka pazar bulabiliyorlarsa buyursun oraya yatırım yapsınlar onlar gider başka ülkeler gelir devletimiz bu kuru gürültülere papuç bırakmamalı hakettikleri cevabı vermelidir herşey para değildir yatırım değildir çok daha önemli değerler vardır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir