Anasayfa / GENEL / FETÖ’cü beyinsizler!
feto-tuhaf

FETÖ’cü beyinsizler!

Bunlar Beyni Yıkanmış Değil Bildiğin BEYİNSİZ!

NEZİF USALP YAZDI

Alçak Fetullah Gülen’in kin ve ihtiras dolu doyumsuz arzularının eseri 15 Temmuz Alçak Darbe Girişimi sonucunda herkes bu adi terör örgütünün ne mal olduğunu gördü. Biz yıllardır bunu dile getirmiş olsak da maalesef muhalefet partilerinin tamamı, AK Partililerin de önemli bir kısmı Fetullah Gülen ve alçak silahşörlerini bir terör örgütü olarak görmedikleri gibi bizleri her türlü pisliği FETÖ ye bağlayan paranoya olarak değerlendiriyordu.

Bu alçak darbe girişimi sonucunda birçok canımızın “şehit” birçok canımızın “gazi”  olması elbette çok üzücü ama o yüce insanlar sayesinde darbe püskürtüldüğü gibi poposunun altına CIA’i alarak (yani CIA’nin kucağında oturan, onla oynaşan)  kendini mehdi ve hatta ötesi zanneden dangalağın içimizde saklanan  dangalakları da bir bir ortaya çıkmaya ve yakalanmaya başladı çok şükür.

İşte onlardan birisi de “Danıştay Hakimi” Orhan Poyraz. Normalde “Vayyyy bee! Danıştay Hakimi haaa!” denir bir Danıştay hakimi için ama bu salakla ilgili haber başlığı: “Balkondan atlarken yakalanan FETÖcü Danıştay hâkimi Orhan Boyraz, “Atlama sporu yapıyordum” diye kendisini savundu. Evinde FETÖ dokümanları bulunan hâkim Gökçe ise “bunlar tefsir” savunmasını yaptı”.

İlahi,  unvanını gören de seni adam sanacak. Mahallenin delisi bile tutup da çalışma olsun veya eğlence olsun diye( entel hakimin deyimiyle atlama sporu ) balkondan atlayıp durmaz. Hadi delidir yapar dedik, yapmış olsa bile soranlara atlama sporu yapıyorum diye ahmakça bir açıklamada bulunmaz. Ama “Danıştay Hakimimiz” bizi de akılsız zannediyor olmalı ki böyle bir akılsız ve ahlaksız yalan uyduruyor. Artık o atlama sporunu cezaevinde “Abazalarla” dolu koğuşlardaki çift katlı ranzanın üst katından aşağıya doğru yaparsın Danıştay Hakimi. Ha atlama sonucunda aşağıya indiğinde kimin koluna, kimin kucağına kalırsın bilemem artık. Orada Pensilvanyalı ve poposunun altındaki CIA olmayacak.

Bu haber yıllardır dile getirilen beyinleri yıkanmış çocukları, gençleri kendine bağlıyor tezini çöpe atmıştır zira bunlar beyni yıkanmış değil basbayağı BEYİNSİZ imiş. Beyinsiz olduğu için haliyle AKILSIZ; akılsız olduğu için haliyle AHLAKSIZ; ahlaksız olduğu için de haliyle ACIMASIZ!

Evet AKILSIZLAR!

Akılsız olduklarından pensilvanyalının her söylediğini haşa ayetmiş gibi sorgusuz sualsiz doğru kabul ediyorlar.

Akılsız oldukları için onu Mehdi, kendilerinin 313 yardımcısından biri zannediyorlar.

Akılsız oldukları için cennete gitmenin yolunun dürüst insan olup ibadet etmekten değil, FETÖ dangalağına daha çok yalakalık yapılarak onun şefaati ile olacağını zannediyorlar.

Akılsız oldukları için din için mücadele ettiklerini söylemelerine rağmen İslamın kurtuluşunun İsrail sayesinde olacağına inanıyorlar. (Asıl baş at İngiltere tabi. İngiltere İsrail’i, İsrail ABD’yi ABD FETÖ’yü kucağında hizaya getiriyor)

Akılsız oldukları için FETÖ’nün tırnağına bile tapıyorlar, taa Amerika’dan tırnağını getirip öpüp yalıyorlar.

Akılsız oldukları için FETÖ’nün yemekten sonra ağzını sildiği kağıt peçeteyi kapış kapış koparıp yiyorlar. İnanması zor ama bildiğiniz kağıt peçeteyi yiyorlar.

Akılsız oldukları için FETÖ’nün manen zaten arınamayacak kadar kirli olan ve madden de o pis teri ile kirlettiği iç çamaşırlarını kutsallaştırıp öpüp kokluyor, bağrına basıyorlar.

Akılsız oldukları için FETÖ’cü oluyorlar.

Akılsız oldukları için dünyanın baş edemediği Recep Tayyip Eroğan ile baş edebileceklerini zannediyorlar.

Evet AHLAKSIZLAR!

Ahlaksız oldukları için gizli kamera ile insanların özel hayatlarını , yatak odalarını kayda alıyorlar. (Bir insan suçlu olsun veya olmasın bu tür bir görüntüsünün kaydedilmesi ahlaksızlığın önde gidenidir. Her türlü kirli işlerle geçinen çeteler-mafyalar bile düşmanlarına veya kurbanlarına böyle bir ahlaksızlık yapmaz)

Ahlaksız oldukları için gizli kamera yerleştirdikleri kişiye ait aleyhte kullanılacak bir görüntü elde edemediklerinde bu sefer Amerikanın da yardımları ile “PORNO” görüntülerden kurban veya hedef olarak seçtikleri kişiye benzetilen montaj sahte ahlaksız görüntüler elde ediyorlar.

(Sayın Baykal ve 11 MHP’liye yaptıkları gibi)

Ahlaksız oldukları için düzmece ses kayıtları düzenliyorlar.

Ahlaksız oldukları için şantajla himmet topluyorlar.

Ahlaksız oldukları için insanların dini duygularını sömürüyorlar.

Ahlaksız oldukları için kurban bağışı olarak topladıkları parayı, Yahudi kuruluşlarına bağış olarak veriyorlar.

Ahlaksız oldukları için din için mücadele ediyoruz deyip, ama aynı zamanda içki içiyorlar, karılarına mini etekler giydiriyorlar, “ahlaksız!” partilere iştirak ediyorlar.

Ahlaksız oldukları için çocukları, gençleri ailelerinden koparıp ahlaksız nesiller yetiştiriyorlar.

Ahlaksız oldukları için hem bu ülkede, bu devlette çalışıp, hem de devletin arkasından iş çeviriyorlar.

Ahlaksız oldukları için kendi çıkarları için her türlü yalan ve iftiraya başvuruyorlar.

Ahlaksız oldukları için kendi çıkarları için her türlü kumpası tezgahlıyorlar.

Ahlaksız oldukları için darbe girişiminde bulunuyorlar.

Ahlaksız oldukları için FETÖ’cü oluyorlar.

Ahlaksız oldukları için dünyanın baş edemediği Recep Tayyip Erdoğan’ı yok etmek için her türlü rezilliği yapıyorlar.

Evet ACIMASIZLAR!

Acımasız oldukları için kendilerinden olmayan herkesi ama herkesi düşman görüp, yok etmeye çalışıyorlar.

Acımasız oldukları için baş dangalak Pensilvanyalının o nefret dolu bedduasına amin diyorlar. (gerçi hepsi kendilerini vurdu ama)

Acımasız oldukları için kendi memleketinin uçağı ile kendi memleketinde kendi milletinin masum insanlarına bomba yağdırıyorlar.

Acımasız oldukları için alçak darbe girişiminde keskin nişancılarla bacılarımızı kardeşlerimizi şehit ettiler.

Acımasız oldukları için manga manga askerlere halka ateş açın öldürün deyip yüzlerce mangal yürekli canımızı şehit ettiler.

Acımasız oldukları için akşam işten evine gitmekte olan Buse’nin babasını arabasının içinde iken tankla üzerinden geçerek tanınamayacak kadar paramparça olacak şekilde ezdiler.

Acımasız oldukları için Özel Harekat Daire Başkanlığına bomba yağdırarak onlarca polisimizi şehit ettiler.

Acımasız oldukları için bombalarla, silahlarla, tanklarla ülkemizi ele geçirip kucağında oturdukları ülkelere peşkeş çekmeye çalıştılar.

Acımasız oldukları için bir gecede binin üzerinde öksüz ve yetim çocuk bıraktılar ortada.

Acımasız oldukları için FETÖCÜ oldular.

Acımasız  oldukları için dünyanın baş edemediği Recep Tayyip Erdoğan’ı öldürmek için bir ordu gönderdiler.

Bir değil bin ordu da gönderseler bu alçak darbe girişimi ve sonrası göstermiştir ki milletin sevgisini ve desteğini fazlasıyla kazanmış bir lider olan Recep Tayyip Erdoğan’ın bileği elli askeri bırakın elli ülke ile bile BÜKÜLEMEYECEK!

Ve o itler birer birer bükemedikleri bu BİLEĞİ ÖPECEK!

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir