Anasayfa / GENEL / Çakma sarışın çakma CHP’li vekile Kadırgalı Aysel ayarı!
seda1

Çakma sarışın çakma CHP’li vekile Kadırgalı Aysel ayarı!

MEDYAGUNDEM.COM- İki karısını öldüren adamı canlı yayına çıkardıktan sonra tepki toplayan Seda Sayan, Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve CHP’li milletvekili Aylin Nazlıaka’ya ateş püskürdü.

Seda Sayan’ın sözleri “CHP zihniyeti”nin de boyalarını dökmekle kalmadı, siyaset adına ibretlik bir tablo ortaya çıkardı.

Seda Sayan’ın “botokslu”dediği CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka’ya “Kadırgalı Aysel” olarak verdiği ayar  güne damgasını vurdu.

Sayan şunları söyledi:

”BU ADAMI DEŞİFRE EDECEK TEK KİŞİ BENİM”

Bir vekilin kendini ortaya atması çok üzücü. En kötü şey yargısız infazdır. Programımın izlemeden, dinlemeden ortalığın velveleye verilmesi çok üzücü. Ben programıma bir adamı çıkardım. Bu adamı deşifre edip bu adama inanmayın dedirtecek tek kişi benim. Neden? “Bu adamın yüzünü ezberleyin de başka can yanmasın.” diye…

”BOTOKSLARIYLA GÜNDEME GELEN BİR VEKİL NASIL BÖYLE KONUŞABİLİYOR?”

Ayakkabıyı da fırlatamadı çünkü yürek yok onda. Botokslarıyla gündeme gelip meşhur olmuş bir vekil nasıl Seda Sayan’ı anlamadan böyle konuşabiliyor? Ben Aylin Nazlıaka’yı aradım ve dedim ki: “Sayın vekilim kadınlarla ilgili görüşlerinize katılıyorum.”Ben bunları söylerken bir baktım ki vekil hanımı susturmak mümkün değil, en sonunda dedim ki: “Ben sizi Seda Sayan olarak aramıyorum, beni dinlemek zorundasınız.” Kadın bıdı bıdı konuştu, öyle bir seriye bağladı ki; “Ben bu yola baş koydum.” dedi.

”BENİ DİNLEYECEKSİN AYLİN NAZLIAKA!”

Ben bu ülkeye vergi verdim, senin maaşını ben veriyorum, sen bu ülke için ne yaptın? Senin maaşını ben veriyorum beni dinleyeceksin!Aylin Nazlıaka’nın programımı izlemiş olması imkânsız çünkü protestodaydı. Protesto protesto gezen bir vekil o, başka da bir şey yaptığı yok.Madem ki kadınlar için bir şey yapıyorsun önce beni arayıp doğruluğunu soracaksın. Sen benim sponsorumu neden arıyorsun? Sponsorun biri girer biri çıkar. Sponsor olsa ne olur olmasa ne olur?

”BU ÜLKE İÇİN NE YAPTIN AYLİN NAZLIAKA?”

Ortalığı karıştıran kişi o vekildir. Şiddete hayır diyen vekil “Meclis kürsüsünden ayakkabı fırlatacağım.” diyor. O kadın zaten kendisiyle çelişiyor. Sen bu ülke için ne yaptın Aylin Nazlıaka? Ben yurtlar yaptırıyorum kızlar okusun diye. Sen kimsin? İcraat yap icraat!

”VEKİL HANIMIN ŞÖHRET TUTKUSU VAR”

Vekil hanımın şöhret tutkusu var. İlk kez bir vekilin botokslarından bahsediliyor. Demek ki bir şey var. Sen beni karalama kampanyasına giriyorsun, sen kimsin, ben seni konuşturur muyum? Bu halk seni konuşturur mu? Sen beni karalayabilir misin?

”O VEKİL CEVAP VEREMEZ, ÇÜNKÜ BOTOKS YAPTIRIYORDUR!”

Vekil hanımın kopardığı patırtı kadar izlenmedi program.Vekil hanımın patırtılarıyla bu kadar gündeme geldi bu olay. Kimin zamanındaki aftan böyle katiller, sapıklar cezaevinden çıkmış! Önce bunları sorgulasınlar! Böyle bir şey yok! Adam dedi ki “Allah razı olsun, ben afla dışarı çıktım.” O vekile çıkıp o affı sorun! Koskoca Seda Sayan’ı yiyebilir misin? Sen kimsin! Medyaya sesleniyorum. Gidip o vekile sorun. O adam kimin affıyla dışarı çıktı. Cevap veremez o vekil, çünkü şu an botoks yaptırıyordur!”

SOSYAL MEDYADA GÜNÜN KONUSU

Seda Sayan’ın CHP’nin botokslu kadın mşetvekiline verdiği ayar sosyal medyada da günün konusu oldu. Sosyal medyadaki birbirinden çarpıcı yorumlar dikkat çekti.

İşte bazıları:

* Bizde milletvekili maaşını kuaföre, güzellik salonuna harcayan, çakma sarışın, çakma CHP’li Aylin Nazlıaka, aslında hiçbirşeysin.

* Bildiğin meşhur olmak için Meclis önünde soyunan kadınımsı…

* Sözcü okuyam 3. sınıf CHP’limsi, CHP’li bile olamaz.

* Atatürk kadın vekiller maaşını güzellik salonlarına yatırsın diye mi seçme ve seçilme hakkı verdi?

* Yazıklar olsun botoks da neymiş, CHP’ye  botoksuyla mı oy toplayacakmış.

* Bakınız Rahşan Ecevit’e, hayatı boyunca saçına tarak sürmüş müdür, kuaföre gitmiş midir?

* Rahşan Ecevit ruhu CHP’nin kadın vekillerine sirayet etmedikçe Singapur meyhanelerinden fırlamış gibi kadınlarla ancak Singapurn meclisine girersiniz.

* Kuaförleri, kimya endüstrisini zengin eden kadın vekiller, ne zaman köylü kadınlarımızın derdini gündeme taşıyacak ah ah…

* Ah benim CHP’li kardeşim, işte bu Nazlı Akalar, Emine Ülker Tarhanlar yüzünden, çakma sarışınlar, çakma vekiller, çakma profesör Ekmelettinler yüzünden bu haldesin!

* Seda Sayan CHP’ye vekil olabilecek en güzel modeldir.

* Seda Sayan’ın ödediği vergiyle maaş alan ve bu maaşı da güzellik salonlarına harcayan CHP’li vekil Aylin Nazlı Aka’ya tepkiler dinmiyor. Son olarak Seda Sayan’ın vergileriyle aldığı maaşı botoksa yatıran Aylin Nazlıaka’ya Seda Sayan bu sefer haddini bildirdi.

* Kuaför ve estetik merkezinden Meclis’e pek vakit ayıramayan Nazlıaka’nın, siyasi söylemleri de berber muhabbetinden öteye gidemedi.

* Seda Sayan klibinde bunalım solcu kız olarak oynatmadığı için mi bu tepki? Aylin Nazlıaka’nın Seda Sayan’ın geçmiş yıllardaki önemsiz bir şarkısında derneklere takılan, Sözcü okuyan bir figüran aradığı ve Aylin Nazlıaka’nın isminin ön plana çıktığı ancak Seda Sayan’ın son dakikada vazgeçerek gerçek bir oyuncuyu oynatmasıyla Nazlıaka’da bu durumun derin yaralar açtığı için Sayan’ı hedef tahtasına oturttuğu tahmin ediliyor. 

MEDYAGUNDEM

aylin8

Bunu da gördük; Aylin’den kelepçe fantezisi!

TBMM Genel Kurulunda, Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, yeni anayasa teklifini protesto amacıyla kendini kürsüye …

portakal3

Fox TV’deki organize işleri kim soruşturacak; Fatih Portakal eşkıyalığa başladı

PKK sever Fatih Portakal’la ilgili bir skandal daha ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı Seda Sayan, Fatih …

portakal5

Fox TV’de organize işler; silahlı tehdit skandalı

Seda Sayan; sevgilisi Erkan Çelik’in adam tutarak Zuhal Topal’ın programını karıştırttığı iddiasını yalanladı: Adama komplo …

1 Yorum yapıldı

  1. Aylin Nazlıaka’ya KOÇ Holdingin CeHaPe içindeki Truva atıdır. Şöhreti yakalayamasa da görevinin gereklerini yerine getirmek üzere yetiştirilmiş bir elamandır. Botokslu yada botoksuz kaldır at marka! Bu ülke için ne yapacak, KOÇ’un talimatlarıyla ülkeyi kargaşaya sürüklemeye çalışıyor. Görevi o!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir