Anasayfa / GENEL / Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor
hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi.

Almanya’da G20 Liderler Zirvesi’nin düzenlendiği Hamburg ketinde zirve karşıtı gösterilerde protestocular barikatları ateşe verdi. Gün boyunca gösterilerin devam ettiği Hamburg’da akşam saatlerinde şiddet yanlısı ve aşırı sol görüşlü gruplar Schanzenviertel semtinde toplandı.

BİNALARIN ARASINDAN DUMANLAR YÜKSELDİ

Göstericiler, burada caddelerde oluşturdukları barikatları ateşe verdi. Metrelerce yükseklikte alevlerin görüldüğü bölgede binaların arasından dumanlar yükseldi.

POLİS EVLERE GİRECEK

Hamburg polis sözcüsü Timo Zill, özel televizyon kanalı Ntv’ye yaptığı açıklamada, polisin göstericilerin olduğu alana girdiğini söyledi. Polis ekiplerinin bölgede her eve gireceğini belirten Zill, dünden bu yana devam eden gösterilerde 197 polisin yaralandığını ifade etti.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Almanya’dan gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Görüntüde olayların yaşandığı bölgede terör örgütü PKK’nın bez parçalarının sallandığı görüldü.

ERDOĞAN UYARMIŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz yıl 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101. yılı dolayısıyla yaptığı konuşmasında, ”Terör örgütlerine doğrudan veya dolaylı kucak açan ülkelere sesleniyorum. Koynunuzda yılan besliyorsunuz. Beslediğiniz o yılan her an sizi de sokabilir” ifadelerini kullanmıştı.

MEDYAGUNDEM

truk

İşte Türk budur!

İftira atıyorsunuz, dışlıyorsunuz ama bunu yaptığınız Türkler, korkusuzca vahşi saldırganı durdurup onlarca insanın hayata veda …

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

guardian

İngiliz gazete Erdoğan yalanını böyle yedi!

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makalesini yayınlayan The Guardian gazetesi, kendi yaydığı “Kılıçdaroğlu yazınca Erdoğan yazmak …

1 Yorum yapıldı

  1. almanya g20 protestosu bahanesiyle bnd tarafından beslenen aşırı grupları sahneye sürdü yakılan yıkılan araçlara bakın çoğu türklerin ya da diğer ülkelerin göçmenlerinin almanyanın herşeyi kurgudur bu gösterilere izin vermiş görünerek sözde dünyaya ne kadar demokratik bir ülke olduklarını gösteriyorlar ama özde bnd tarafından beslenen marjinal gruplar göçmenlere gözdağı veriyorlar olay bu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir