Anasayfa / GENEL / İşte Türk budur!
truk

İşte Türk budur!

İftira atıyorsunuz, dışlıyorsunuz ama bunu yaptığınız Türkler, korkusuzca vahşi saldırganı durdurup onlarca insanın hayata veda etmesini engelliyor.

SON ÖRNEĞİ HAMBURG
Türkiye ve Türklere olmadık iftiralar atıyorsunuz. Bunu yaparken 50 yıldır ülkenize büyük hizmetler veren Türkleri görmezden geliyor, onları rencide ediyorsunuz. Ama onlar en zor zamanlarda ortaya çıkıyor ve sizlere yardımcı oluyor. İşte bunun son örneği Hamburg’da yaşandı.

DEMİRİ KAPTI PEŞİNE DÜŞTÜ
ELİNE bıçak alan Ahmad A. adlı Filistinli mülteci, süpermarkette bir kişiyi öldürdü, biri ağır 6 kişiyi yaraladı. Saldırgan kaçmaya başlayınca peşine ilk düşenlerden biri Hamburglu Ömer Ünlü (35) oldu. Ömer Ünlü, çevreden kaptığı demir çubuk ile saldırganın kafasına iki kez vurup daha fazla insanın ölmesini engelledi.

BAŞBAKAN DA TEBRİK ETTİ
Hamburg polisi olayın meydana geldiği yeri kordon altına alarak detaylı inceleme başlattı. Saldırganı durdurmayı başaran şu an işsiz olan 4 çocuk babası oto tamircisi Ömer Ünlü’yü ve cesaret örneği sergileyen diğerlerini, Eyalet Başbakanı Olaf Scholz kutladı.


Saldırıdan sonra eli askıya alınan Ömer Ünlü cesaretiyle katliamın önüne geçti.

TEK AMACIM DURDURMAKTI
otomobiliyle alışverişten dönen Ünlü, “Saldırının olduğu süpermarketin önünden geçerken arkadan ses duydum aynadan bakınca camda kan gördüm. Ardından saldırgan gözümün önünde bir kadını bıçaklayınca fırlayıp kovalamaya başladım. Elime demir çubuk geçirdim. Sandalye atarak durdurmaya çalışıyorlardı ben demir çubukla iki kez kafasına vurup etkisiz hale getirdim. Bu sırada kolumdan yaralandım. Korku da hissetmedim” dedi.

SABAH AVRUPA.

MEDYAGUNDEM

merkel3

BİLDiğin Hitler kafası!

Başından beri Türkiye’ye düşmanlığından rant devşirme derdine düşen Alman siyasetçilerin şimdiki hedefi eylüldeki seçimler…. Uzun …

merkel

Skandal; camileri FETÖ’ye teslim edecekler!

Darbe girişimi sonrası Diyanet imamlarını casuslukla suçlayan Almanya’nın amacı, bu camileri FETÖ’ye teslim etmek. FETÖ’nün …

mevlut

Almanya PKK ve FETÖ yuvası oldu

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, “Türk milletinin tehditlere boyun eğmediğini en iyi Almanya bilir” dedi. Dışişleri Bakanı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir