Anasayfa / GENEL / FETÖ’nün işsiz senaristleri 3 kanala birden dizi çekiyor
dizi3

FETÖ’nün işsiz senaristleri 3 kanala birden dizi çekiyor

Kanal D, Fox ve Star’ın yeni projelerinde yer alan isimlerin önceden FETÖ’nün kanalı Samanyolu’nun projelerinde yer aldıkları ortaya çıktı.

Güneydoğu şehirlerinde terör örgütleriyle mücadele ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türk televizyonlarında 3 farklı terörle mücadele dizisi birden yayına giriyor.

FOX, KANAL D, STAR
Dün akşam Kanal D’de yayınlanan ‘İsimsizler’ dizisinin ardından, ilerleyen günlerde Fox’ta ‘Savaşçı’, Star’da ise ‘Söz’ yayına başlayacak.

SAMANYOLU’NUN İŞSİZ KALANLARI ÇEKİYOR

Dizilerin ortak yanları ise; bir dönem FETÖ’nün yayın organı Samanyolu’da yayınlanan ‘Tek Türkiye’, ‘Şefkat Tepe’ dizilerini çeken isimlerin bu dizilerde de yer alması.

İsimsizler dizisinin senaristlerinden Serkan Birlik’in FETÖ’nün STV’sinin en çok önem verdiği projelerinde çalıştığı ortaya çıktı.

dizi2

(Serkan Birlik’in çalıştığı projeler)

SOSYAL MEDYADA FARK EDİLDİ
Öte yandan sosyal medya kullanıcıları da ‘İsimsizler’ dizisi ile Samanyolu’nda yayınlanan ‘Tek Türkiye’ ‘Şefkat Tepe’ dizileri arasındaki benzerliklerin farkına vardıklarını paylaşımlarıyla belirtti.

dizi1

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir