Anasayfa / GENEL / FETÖ’nün işsiz senaristleri 3 kanala birden dizi çekiyor
dizi3

FETÖ’nün işsiz senaristleri 3 kanala birden dizi çekiyor

Kanal D, Fox ve Star’ın yeni projelerinde yer alan isimlerin önceden FETÖ’nün kanalı Samanyolu’nun projelerinde yer aldıkları ortaya çıktı.

Güneydoğu şehirlerinde terör örgütleriyle mücadele ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türk televizyonlarında 3 farklı terörle mücadele dizisi birden yayına giriyor.

FOX, KANAL D, STAR
Dün akşam Kanal D’de yayınlanan ‘İsimsizler’ dizisinin ardından, ilerleyen günlerde Fox’ta ‘Savaşçı’, Star’da ise ‘Söz’ yayına başlayacak.

SAMANYOLU’NUN İŞSİZ KALANLARI ÇEKİYOR

Dizilerin ortak yanları ise; bir dönem FETÖ’nün yayın organı Samanyolu’da yayınlanan ‘Tek Türkiye’, ‘Şefkat Tepe’ dizilerini çeken isimlerin bu dizilerde de yer alması.

İsimsizler dizisinin senaristlerinden Serkan Birlik’in FETÖ’nün STV’sinin en çok önem verdiği projelerinde çalıştığı ortaya çıktı.

dizi2

(Serkan Birlik’in çalıştığı projeler)

SOSYAL MEDYADA FARK EDİLDİ
Öte yandan sosyal medya kullanıcıları da ‘İsimsizler’ dizisi ile Samanyolu’nda yayınlanan ‘Tek Türkiye’ ‘Şefkat Tepe’ dizileri arasındaki benzerliklerin farkına vardıklarını paylaşımlarıyla belirtti.

dizi1

MEDYAGUNDEM

kk-adil

KK’nın Adil Öksüz yalanını ne çabuk unuttunuz?

Mahmut Övür bugünkü yazısında önceki gün iddianamesi açıklanan Adil Öksüz’ün kaçırılması davasını ve CHP lideri …

karasu

FETÖ için yürüyen KK’ya PKK desteği

Terör örgütü PKK’nın elebaşlarından Mustafa Karasu, FETÖ’nün MİT Tırları ihanetiyle ilgili tutuklanan CHP’li Enis Berberoğlu …

feto-papaz

FETÖ’nün papazları!

Belçika’daki FETÖ imamlarından Mustafa Okutan, Türkiye’ye gelerek itirafçı oldu. Örgütün Belçika şemasını deşifre eden Okutan, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir