Anasayfa / VİDEO

VİDEO

‘Fetullah’ın köpeği Galatasaray’ diyen Fenerliler haklı çıktı

galata

Pensilvanya’ya kaçan azılı FETÖ’cü teröristler Arif Erdem ve Hakan Şükür’ün ihracını oy çokluğuyla reddeden Galatasaray Kulübü Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Bu kararla Fenerbahçe taraftarının Galatasaray hakkındaki “Fetullah’ın köpeği” tezahüratını haklı çıkardı.  İşte o tezahürat…    

Devamı

İşte isim isim karargahtaki FETÖ’cü hainler

darbeci

Bu görüntüler ilk kez yayınlanıyor. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Genelkurmay Karargâhında neler yaşandı? Darbeci Tümgeneral Mehmet Dişli o gece nasıl görüntülendi? Cuntacılar nasıl gözaltına alındı? Saat saat, isim isim o anlar… Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek ile Özel İstihbarat Şefi Nazif Karaman, A Haber canlı yayınında 15 …

Devamı

PKK’da “hayır çıkarsa biteriz” paniği

pkk1

Terör örgütü PKK yöneticisi Evindar Ararat verdiği röportajda 16 Nisan’da yapılacak referandum için yoğun şekilde “hayır” kampanyası yürütülmesini gerektiğini belirtti. “Hayır çıkmazsa biteriz” diyen Ararat, Nevruz’u “hayır” sloganlarının yükseleceği bir güne dönüştürmeleri gerektiğini söyledi.

Devamı

Akif’in İstiklal Marşı’nı ilk okuduğu camide Erdoğan’dan Kur’an tilaveti

erdo1

Toplu açılış töreni için Kastamonu’ya giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada restorasyonu tamamlanan Nasrullah Camii’nde akşam namazı kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan namaz sonrası Haşr Suresi’nin son üç ayetini okudu… Milli Mücadele yıllarında Anadolu’yu dolaşarak Türk Kurtuluş Savaşı’na destek toplayan milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy, Nasrullah Camii’nde de vaazlar vermiş ve aynı zamanda milli …

Devamı

Almanya-FETÖ işbirliği belgelerle ifşa oldu

feto-alm

Alman istihbarat servisi BND’nin başkanı Bruno Kahl’ın skandal FETÖ açıklamasının ardından, BND’nin FETÖ ile Türkiye’ye karşı yaptığı işbirliği ortaya çıktı. FETÖ ve BND’nin önde gelen isimlerinin, Türkiye’nin Suriye’deki faaliyetlerinden derin devlete, 17-25 Aralık darbe girişiminden Türkiye’deki seçimler ve sonrasında yaşanacak gelişmelere kadar her konuda birlikte hareket ettikleri tespit edildi.

Devamı

‘Kanıt yok’ diyen Almanya al bu görüntüleri…

tsk

A Haber Genelkurmay Karargahı’nda 15 Temmuz gecesi yaşananlara ilişkin çok özel görüntülere ulaştı. Görüntülere göre; Genelkurmay Karargahı’nda, Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak etkisiz hale getirilerek, komutanların başına çuval geçirildi. Orgeneral Çolak’ın koruma müdürü olan Yüzbaşı Burak Akın’ın ise darbeci askerler tarafından bacağından vuruldu. Almanya resmen FETÖ’cü darbenin arkasında

Devamı

Portakal’ın Reis alerjisi!

portakal2

PKK’lı teröristlere yaptığı güzellemelerle bilinen ve son olarak Hollanda’nın Türk bakanlara yönelik faşist uygulamalarında Türkiye’yi suçlayan Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal ‘Reis’ kelimesinden rahatsız oldu. Akıl vermeye kalkışan Portakal, “Reis kelimesi kişilerin üzerinde diktatörlük gibi, padişahlık gibi bir algı yaratıyor” dedi.

Devamı

3 dilde evet

evet1

 Şanlıurfa’da Türkçe, Kürtçe ve Arapça ‘evet’ klibi hazırlandı. Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan klipte Şanlıurfa’nın tarihi ve dini mekanları ile Türkçe, Kürtçe ve Arapça evet diyen her yaştan vatandaş ön plana çıkartıldı. Sosyal medyada da kısa sürece binlerce kişi tarafından izlenen klibin 16 Nisan’da yapılacak referandum için özel olarak hazırlandığı belirtildi.

Devamı

Erdoğan o şiiri okudu

erdogan2

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 18 Mart Stadyumu’nda düzenlenen Çanakkale zaferinin 102. yıl dönümü anma programında Sezai Karakoç’un ‘Ey Sevgili’ şiirini okudu.

Devamı

Avrupa’nın faşist tarihi

avrupa

Avrupa’da yükselen ırkçılık, faşizm hatta nazizm Türkiye’yi sarmış durumda. Türkiye’ye karşı yapılanlar sadece bugüne ait değil. Avrupa’nın kökeninde ırkçı zihniyet geçmişten bugüne hep vardı. Nasıl olduğunu ise hep birlikte izleyelim….

Devamı

100 yıl önceki 15 Temmuz

isgal

15 Temmuz darbe girişimi tarihteki bir işgali de akıllara getirdi. İstanbul’un işgali bugün 97. yıldönümü olan işgalde başta İngiltere olmak üzere Fransa, İtalya ve Yunanistan’a ait deniz piyadeleri 16 Mart 1920’de sabaha karşı, gemilerinden çıkarak İstanbul’u işgale başladılar.

Devamı

Srebrenitsa katili Hollanda!

sreb

Faşist eylemleriyle Türk ve İslam düşmanı olduğunu kanıtlayan Hollanda’nın günah defteri bir hayli kabarık. Yıl 1995 yine faşizm ve yine Hollanda 22 yıl önce Bosna’da yaşanan katliamın başrollerinden biri de Hollanda’ydı. Srebrenitza’yı, Sırplara teslim eden kişi de bir Hollandalıydı.

Devamı

Doğan medyası yine suçüstü yakalandı!

ahc2

Kanal D sabah haberlerini sunan İrfan Değirmenci’yi referandumda hayır diyerek görüşünü savunduğu bahanesiyle kovduğunu açıklayan Doğan medyası, Ahmet Hakan’lı Kanal D Ana Haber’de açıktan HDP ve hayır propadandası yapıyor. İşte Doğan medyasının tüm tarafsısız maskesinin düştüğü anlardan biri daha….

Devamı

Cine 5’in anahtarlarını bu alçağa kim teslim etti?

levent

Hollanda’daki faşizme attığı tweetlerle destek veren muhafazakar medyadan devşirme Levent Gültekin’i Cine 5’e TMSF döneminde kimlerin referans olup genel müdür atadıkları ve muhafazakar camiayla ilişkisi 24 ekranında Ersoy Dede ile Hikmet Genç tarafından masaya yatırıldı. Şu alçağı yatağından alacak savcı aranıyor!

Devamı