Anasayfa / GENEL / Fetoş’un donuna sarılıp ağlayan adamların saygı nasipsizliği!
meydan3

Fetoş’un donuna sarılıp ağlayan adamların saygı nasipsizliği!

Aslında Sayın Erdoğan’ın sizin sevginize ihtiyacı da yok. Siz gidin Sayın Kılıçdaroğlu’nu sevin, Putin’i sevin, Hillary Clinton’ı sevin, Donald Trump’ı sevin, İsrail’i sevin. Bizden uzak durun da kimi severseniz sevin.


Paraleller Akıllanacak Gibi Değil

NEZİF USALP YAZDI

Paralel yapının “ötemeyen minik kuşu” Meydan gazetesinde 12 Aralık 2015 günü birinci sayfada verilen etik olmayan haber: “Kayınpeder sözü dinleyen damat: Üçüncü çocuk. Erdoğan’ın en az üç çocuk sözüne damadı Enerji Bakanı Berat Albayrak uydu. Berat-Esra Albayrak çiftinin üçüncü çocuğu doğdu.”

Akılsızlar güya akıllarınca dalga geçiyorlar Sayın Erdoğan’la. Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanının torununun dünyaya gelmesi haberi bu şekilde mi verilir Allah aşkına. Hadi Sayın Erdoğan’a  karşı hazımsızlığınız var anladık da, bari Cumhurbaşkanlığı makamına saygınız olsun, olmadı Bakanlık makamına saygınız olsun, olmadı doğan bebeğe saygınız olsun, olmadı –paralelciler için bir anlam ifade etmese de- toplumumuzun kutsal değerlerinden olan AİLEYE saygınız olsun, olmadı henüz yeni doğum yapmış ANNEYE saygınız olsun.  Ama pardon ya… Sizin lügatta SAYGI sözcüğünün karşılığı Fetullahın elini eteğini öpüp koklamak, eğer o olmuyorsa da Pensilvanyadan getirtilen elbisesine sarılıp ağlamaktı değil mi? Özür…

Sayın Erdoğan’ı anlayamayan veya anlamak istemeyenler küçüldükçe küçülmelerine rağmen bu tutumlarından vazgeçmiyorlar nedense. Sayın Erdoğan “en az üç çocuk” sözünü ilk kez 2007 yılında Uşak’ta yaptığı bir konuşmada dile getirdiğinde de bu güruh alay etmişlerdi Sayın Erdoğan’la. Erdoğan dindardı ya, gericiydi ya, ondan çok çocuk olsun istiyordu. Modern(!) insanların birden fazla çocuğu olur muydu hiç. Doğum kontrol biz modern(!)leşelim diye vardı onlara göre. Oysa nüfusun dinamizminin korunabilmesi için Sayın Erdoğan’ın dediği gibi en az üç çocuk gerekir. Çünkü, çocuğun ikisi yaşlanıp rahmete erecek olan anne ve babası için, üçüncüsü ise, çocuğu olmayanlar, evlenemeyenler, çocuk yaşta ölenler içindir. Gerçi Sayın Erdoğan’ın bu sözünden sonra bilim insanları da en az üç çocuk olması gerektiğini söylemişlerdi ama bizim Paralleller hala anlayamamışlar anlaşılan. Bir de merak ediyorum Paralelci olup da üç veya daha fazla çocuğu olanları kendi tabirleri ile bunlar “Tayyipçi” deyip AFOROZ mu ediyorlar acaba?

Ey Paralelciler! Sizin aklınız ve çabanız kırk tane düşman ülkeyle işbirliği de yapsanız Sayın Erdoğan’la alay etmeye de baş etmeye de yetmez, yetemez. Her geçen gün eriyip gitmektesiniz, bunu göremiyor musunuz? Bakın son zamanlarda “ananaslarla” beslediğiniz gruplara ait gazeteler bile baş sayfalarında sizin terör örgütüne yapılan operasyonların haberini “Paralelciler”, “FETÖ” başlıklarıyla vermekteler. Yıllardır sömürdüğünüz paralelci işadamları basın bildirisi yayınlıyor sizinle bir bağları olmadıklarına dair. Artık akıllansanız diyorum. Sayın Erdoğan’ı sevmeseniz de akıllanın; yalandan, yanlıştan, saptırmalardan, entrikalardan uzak durun en azından.

Aslında Sayın Erdoğan’ın sizin sevginize ihtiyacı da yok. Siz gidin Sayın Kılıçdaroğlu’nu sevin, Putin’i sevin, Hillary Clinton’ı sevin, Donald Trump’ı sevin, İsrail’i sevin. Bizden uzak durun da kimi severseniz sevin.

MEDYAGUNDEM

feto

Katil şarlatan Feto bir de dalga geçiyor!

Terör örgütü lideri Fetullah Gülen son konuşmasında, FETÖ’nün haberleşmek için kullandığı ‘ByLock’ programından bahsederken salağa …

feto

Şarlatan Feto 100 yıl yaşamak için para saçmış

FETÖ lideri Gülen’i 100 yıldan fazla yaşatmak için kök hücre çalışması yapıldığı belirlendi. Emniyet’in hazırladığı …

erdogan3

Erdoğan’dan o bakanlara “hayır” sitemi

Bakanlar Kurulu toplantısında, yüzde 51.4 oranındaki evetin analizi yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yüzde 38’den 51’e çıkarmak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir