Anasayfa / GENEL / Yüzsüz KK; HDPKK ile yürüyüp bakın ne dedi?
kk

Yüzsüz KK; HDPKK ile yürüyüp bakın ne dedi?

CHP ile HDP yine kol kola! CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’nün 19’uncu gününe HDP’liler de katıldı.

15 Temmuz darbe girişiminde Türkiye’yi ele geçiremeyen FETÖ’nün ağababaları şimdi de yeni oyunlar peşinde… CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ‘sözde adalet yürüyüşüyle’ sahaya sürdüler. FETÖ militanları da Kılıçdaroğlu’na anında desteğini açıkladı. Ardından ise Kandil’den gelen talimatla HDP devreye girdi.

HDP Kandil’den gelen talimat sonrası HDP’liler CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ne katıldı.

CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’nün 19’uncu gününde HDP ile CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülük ettiği yürüyüşçüler Kartepe’de buluştu.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) milletvekilleri ve yöneticileri, Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde Ankara’dan başlatılan sözde ‘Adalet Yürüyüşü’nün 19’uncu gününde yürüyüş kortejine destek ziyaretinde bulundu.

HDP’liler daha sonra yürüyüşün 19’uncu gününün ikinci etabına katılım için güzergah üzerindeki bir kahvehanede korteji bekledi.

HDP-CHP KOL KOLA

Adalet Yürüyüşü’ kortejinin gelişiyle birlikte ise HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay, milletvekilleri Mithat Sancar, Erol Dora, Ahmet Yıldırım, Ertuğrul Kürkçü, Feleknas Uca, Celal Doğan, HDP Eş Genel Başkan Yardımcıları Saruhan Oluç, Sezai Temelli ile yöneticiler ile CHP heyeti Kartepe’de bir araya geldi.

Buluşmada HDP’liler CHP lideri Kılıçdaroğlu’na çiçek verdikten sonra kortejle birlikte yürüdü.

Kılıçdaroğlu yürüyüş boyunca Ahmet Türk’le sohbet etti.

Kemal Kılıçdaroğlu, HDP’lilerin verdiği çiçeği havaya kaldırıp yürüyüşünü sürdürürken, HDP ise destek yürüyüşünün ardından ardından alandan ayrıldı.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN YÜRÜYORUZ

Kemal Kılıçdaroğlu terör örgütünün siyasi ayağı olan HDP’lilerin de katıldığı yürüyüşte yaptığı açıklamada “15 Temmuz şehitlerimiz ve gazilerimiz için yürüyoruz, bütün şehit yakınları için yürüyoruz.” dedi.

DAHA ÖNCE NE DEMİŞLERDİ?

Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşüne Sözde Adalet Yürüşü’ne katılan HDP’li bazı isimlerin daha önce yaptığı skandal açıklamalarını da akıllara getirdi. HDP’lilerin o açıklamalarından bazıları;

Erol Dora:
Mecliste olmam sayın Abdullah Öcalan’ın fikriydi.

Mithat Sancar: Operasyonlar yapıldı, provokasyonlar yapıldı. Bütün bunlara kaşı PKK sağduyulu ve serinkanlı davrandı. Bu tahriklere rağmen çatışma yöntemine dönmeyeceğini açıkça söyledi ve sözünü tuttu.

Celal Doğan
HDP’nin terör örgütü PKK ile olan bağını bir kez daha gözler önüne sermiş ve “Kürt siyasetinin bir kanadı Kandil“dir demişti.

Feleknas Uca: Tunceli’de terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda etkisiz hale getirilen 4 teröristin cenazesinin Bağlar ilçesindeki Yeniköy Mezarlığına defnine katılmıştı.

Ertuğrul Kürkçü: özsavunmaya hem önem vermek hem de ciddiyetle yerine getirmek çok önemlidir. Çünkü bizleri savunacak bir kamu güvenliği mekanizması yoktur. Sayın Öcalan’ın da belirttiği gibi kendi özsavunmamızı oluşturmalıyız

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

1 Yorum yapıldı

  1. Ahmet TÜRK hani hastaydı? O kadar ısıda nasıl yürüyo uşağım?
    Sayın adaletten sorumlu bakanım; bu mr TÜRK (!) ‘ E rapor yazan hekime ve tahliye veren hâkimin gnt ‘ lerine baksanız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir