Anasayfa / GENEL / Ülkücüler FETÖ ve HDPKK ile görüntü veren Sinan Oğan’ı çizdi!
ogan3

Ülkücüler FETÖ ve HDPKK ile görüntü veren Sinan Oğan’ı çizdi!

FETÖ-PKK gazetesi Cumhuriyet’in CHP’li Çankaya Belediyesi ile düzenlediği “paralel 23 Nisan resepsiyonu”na katıldığı için MHP genel başkan adaylarından Sinan Oğan’ı ülkücüler çizdi. Bugün Ortadoğu gazetesi “Sinan Oğan nereye koşuyor” sürmanşetiyle çıktı. İşte o haber…


Devletin resmi törenlerine gitmeyen, Atatürk’ün huzuruna çıkmayan MHP’de olağanüstü kurultay tartışmalarını başlatan isimlerin başında gelen Sinan Oğan, PKK uzantısı HDP’lilerle birlikte resepsiyonda boy gösterdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bayrak açan Sinan Oğan’ın neye ve kime hizmet ettiği ve nasıl bir kumpasın içinde olduğu bir defa daha belgelendi. Oğan, HDP Eşbaşkanı Figen Yüksekdağ, teröristbaşı Öcalan’ın yeğeni Dilek Öcalan ve HDP Grup Başkanvekili Çağlar Demirel’le birlikte son günlerde MHP’de muhaliflere destek veren ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi yeren haberleriyle dikkat çeken Cumhuriyet Gazetesi’nin resepsiyonuna katıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bayrak açan Sinan Oğan’ın neye ve kime hizmet ettiği ve nasıl bir kumpasın içinde olduğu bir defa daha belgelendi. Oğan, devletin resmi törenlerine gelmeyen, Atatürk’ün huzuruna çıkmayan, PKK uzantısı HDP’lilerle birlikte resepsiyona katıldı. Oğan’ın katıldığı resepsiyonda, HDP Eşbaşkanı Figen Yüksekdağ, teröristbaşı Öcalan’ın yeğeni Dilek Öcalan ve HDP Grup Başkanvekili Çağlar Demirel hazır bulundu.

Cumhuriyet gazetesi ile Çankaya Belediyesi, Hilton Oteli’nde 23 Nisan resepsiyonu düzenledi… Can Dündar, konukları tek tek kabul etti. Meclis ve Anıtkabir’deki törenlere katılmayan HDP Eşbaşkanı Figen Yüksekdağ ile Dilek Öcalan davete koşa koşa gitti. Bahçeli’ye bayrak açan Sinan Oğan etkinliğin diğer ismiydi.

Terörle mücadelede şehit olan kahramanlar nedeniyle Meclis’teki resepsiyon iptal edildi. Bunun üzerine CHP ile Cumhuriyet gazetesi, alternatif resepsiyon düzenlemeye karar verdi. Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ile CHP’li Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, resepsiyonu organize etti. Adres olarak Ankara’daki Hilton Oteli seçildi. Dündar ile Taşdelen, resepsiyonun yapılacağı kapının salonunda misafirlerini bekledi. İlk gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu oldu.

ogan1

Devletin resmi törenlerine katılmayan, Atatürk’ün huzuruna çıkmayan HDP’liler de davetteydi. HDP Eşbaşkanı Figen Yüksekdağ, yanına teröristbaşı Öcalan’ın yeğeni Dilek Öcalan’ı alıp resepsiyona gitti. Bu ikiliye HDP Grup Başkanvekili Çağlar Demirel de eşlik etti. HDP’liler kapıda bizzat Can Dündar tarafından karşılanıp salona girdi. HDP’lilerden sonra gelen isim ise adeta herkesi şok etti. O isim MHP lideri Devlet Bahçeli’ye bayrak açan Sinan Oğan’dan başkası değildi.

ogan2

Davetlilerden biri de eski bakan Abdüllatif Şener’di. Söz konusu isimlerden sonra bazı bazı yabancı misyon temsilcileri ile Paralel Yapı’ya yakınlığıyla bilinen isimlerin de davete katıldığı kaydedildi. Daha sonra Can Dündar, konuklara seslendi.

CHP, HDP liderleri ile MHP’nin muhalif genel başkan adayı Sinan Oğan’ın bir araya gelmesi parti tabanını isyan ettirdi.

MEDYAGUNDEM

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir