Anasayfa / GENEL / Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar
kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos emeline ulaşamayan şer odakları şimdi de HDPKK’yı sokaklara sürdü. Hakkında birçok terör soruşturması ve fezlekesi hazırlanan parti sözcüsü Osman Baydemir, 7 gün 24 saat, sokaklarda sözde ‘nöbet’ tutacaklarını açıkladı..

15 Temmuz öncesi Büyükada’da bir otelde toplanan ajanlar darbe planları hazırlamıştı. Kanlı darbe girişimi başarılı olmayınca FETÖ’nün sahipleri bir yıl sonra yine Büyükada’da bir araya geldi. İkinci bir Gezi çıkarmak için toplanan ajanlar, emniyet ve istihbaratın başarılı operasyonuyla suçüstü yakalandı. Gezi kalkışmasının arkasındaki isimlerden George Soros’un danışmanı olan Özlem Dalkıran da gözaltına alınan isimler arasında yer aldı.

CHP VE HDP’DEN DESTEK
Suçüstü yakalanan Dalkıran’ın bilgisayarında kaos toplantısıyla ilgili dehşet veren belgelere ulaşıldı. Belgelerde CHP ve HDP tabanı kullanılarak sokak eylemleri düzenleneceği yazıyordu. Ayrıca metinde CHP ve HDP’nin kendilerine destek verdiği belirtiliyordu. ‘Toplantı yaparak AK Parti’yi deviremeyeceklerini’ yazan Dalkıran, ekonomik krizle birlikte ‘Büyük bir kalkışmaya’ ihtiyaç olduğunu belirtmişti. Yakalanan 2’si yabancı uyruklu 10 kişiden 8’i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

‘BU DAHA BAŞLANGIÇ’
Batılı güçler yaşananlara rağmen kirli planlarını askıya almadı. Türkiye’de kaos çıkarmak için hemen harekete geçildi. İlk hamle ise terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’den geldi. HDP’de tıpkı CHP gibi provokasyon eylemlerine ‘adalet’ ismini verme kararı aldı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan İstanbul’a yürüyüşünün aslında sadece toplumda bir kaos oluşturmak için yaptığı ortaya çıkmıştı. Kılıçdaroğlu ‘Bu daha başlangıç’ diyerek asıl niyetlerini deşifre etmişti.

SOKAKLARDA SÖZDE NÖBET
Hakkında birçok terör soruşturması ve fezlekesi hazırlanan parti sözcüsü Osman Baydemir, 7 gün 24 saat, sokaklarda sözde ‘nöbet’ tutacaklarını açıkladı. Baydemir, “İlk hafta Diyarbakır’da olacağız. Diyarbakır’dan sonraki hafta İstanbul’da, ardından ise Van ve İzmir’de olacağız. Bir ay kesintisiz dört bölgede, vicdan ve adalet direnişi olacak. Açık alanda grup toplantısı yapacağız. Grup toplantısı yaptıktan sonra ayrılmayacağız. 7 gün 24 saat o alanda kalacağız. Eylül ayı boyunca da durmayacağız” açıklamasında bulundu. CHP’nin başlattığı provokasyon ve kaos planını kaldığı yerden HDP devam ettirecek.

PKK İLE FETÖ’NÜN İŞBİRLİĞİ
HDP’nin sözcüsü Osman Baydemir, başta CHP olmak üzere siyasi partileri, STK’ları ve FETÖ bağlantısı nedeniyle ihraç edilen akademisyenleri bu eylemlere katılmaya çağırdı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde başlatılan sözde adalet yürüyüşünün 19. gününde HDP heyetiyle kol kola yürümüştü. Kılıçdaroğlu’na Kandil’deki terör elebaşlarından tam destek gelmişti. Ayrıca Fetullah da örgütüne yürüyüşe katılın talimatı vermişti. CHP’nin yürüyüşünde PKK, FETÖ, DHKP-C ve HDP bir araya gelmişti. PKK’nın siyasi uzantısı HDP’nin başlatacağı yürüyüşe de terör örgütleriyle beraber CHP’nin de destek vermesi bekleniyor.

.

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir