Anasayfa / GENEL / Fetocunun fabrika ayarı mahremi kaydedip şantaj arşivi oluşturmak, papazla imama aynı anda nikah kıydırmaktır sayın Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı!
gulen-aglama

Fetocunun fabrika ayarı mahremi kaydedip şantaj arşivi oluşturmak, papazla imama aynı anda nikah kıydırmaktır sayın Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı!

Fetocu terör örgütüne “Fabrika ayarlarınıza dönerseniz mücadele son bulur” diyerek yeşil ışık yakan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye bir tepki de Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk’ten geldi. İşte yazısı…


YANLIŞ ANLAMIŞSINIZ!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı “Mehmet Özhaseki’nin açıklaması üzerinden başlayan tartışmaya göre Fetullahçılar fabrika ayarlarına dönerse mücadele sona erebilirmiş.

Kritik bir yanlış anlamayı ortaya koymamız lazım. Bu mesele yani paralel mücadelesi iki kardeşin incir çekirdeğini doldurmayacak sebepten çıkmış bir kavgası değil ki bir yolunu bulup sonlandıralım. Yanlış anlamışsınız!

Askerle, İstanbul sermayesiyle, çoğunluğa tahakküm kuran elit azınlıkla, Siyonistlerle, Masonlarla, İrancılarla, batı hayranı mankurtlarla, lobilerle, localarla niye ve mandacılarla nasıl mücadele ediliyorsa paralelle de tamda aynı sebep ve yöntemlerle mücadele ediliyor. Öncelikli olarak şunu iyi anlayalım, paralel konusu üzerine herhangi bir AK Partili siyasetçinin “tamam, madem pişmansınız sizi affettik” deme hakkı yoktur. Bu mesele AK Parti’nin siyasi meselesi değildir çünkü siyasi bir mesele değildir. Mesele, devleti gasp eden vesayetlerden kurtulup hürriyete kavuşma meselesidir. Mesele, evlatlarımıza bağımsız, tam bağımsız bir Türkiye miras bırakabilme mücadelesidir. Mesele, Büyük Türkiye idealidir.

“FABRİKA AYARLARI” DERKEN TAM OLARAK NE KAST EDİLİYOR?

Fetullahçıların fabrika ayarları, tedbir yapıp gizlenerek devlete sızmak ve devlet büyüklerinin yanına yöresine sinsice yerleşmek. Asker alma ocakları gibi çalışan dershanelerde memleketin evlatlarını Pensilvanya’ya devşirmek. Yerleştirdikleri kameralar ve mikrofonlar bulunup imha edildi, yeni baştan kamera ve mikrofon mu döşeyecekler acaba, çünkü klasik bir Fetullahçının fabrika ayarı mahremi kaydedip şantaj arşivi oluşturmak. Bunlar fabrika ayarındayken Papazla İmama aynı anda nikah kıydıran adamlar. Haşa “Dinler” diyerek sanki Allah katında İslam’dan başka din varmış gibi “diyalog” zırvalığı ile Ekber Şah tiyatrosu oynayan döner sermaye bu edepsizler. Hangi fabrika ayarları anlamadım ki…

PEKİ NASIL SONA ERECEK BU MÜCADELE?

En ufacık bir nefes alma aralığında, antibiyotiklere karşı direnç kazanan bakteriler gibi kendileri güncelleyip karşımıza başka bir halde çıkmaları engellenene kadar, yani tamamen tasfiye olup tek tek hepsi yok olana kadar sürecek bu mücadele. Devlete sızanların akıbeti hakkında ibreti alem olarak tarihe yazılacaklar.

Bir ileriki aşamada silahlanıp doğrudan silahla saldırma tehlikesi olan adamlardan söz ediyoruz. Kendilerine bağlı öğretim görevlileri üniversitelerde öğrencilere “silahlanın, kendinizi koruyun, çatışın, savaşın” diye anlatıyor. Bu adamları affetmeye kimin hakkı varmış? 

Fetullahçılardan doğrudan şahsınıza bir zarar geldiyse ve canınız isterse siz bunu affedebilirsiniz. Himmet diye kaptırdığınız paraları, şantajla tepenize binip kestikleri haraçları helal edin mesela kimseyi ilgilendirmez. Ama kalkıp topyekûn “hadi fabrika ayarlarınıza dönün sizi affedelim” çağrısı başka bir anlama gelir ve “Mehmet Özhaseki’nin hiç öyle bir niyeti olmasa da o tehlikeli anlama tevil edilir.

Ezcümle: Müslüman bir halkın kendi iradesiyle seçtiği Recep Tayyip Erdoğan’a, Tağut, Tiran, Yezit, Ebu Süfyan, Ebrehe, Abdullah bin Sebe ithamında bulunanların şu anda durdukları nokta tam olarak onların fabrika ayarladır. Daha önceki durumları, İrancı ve Siyonist otoritelerinden öğrendikleri takiye ayarlarıydı efendim, yanlış anlama olmasın. Fetullahçılara “fabrika ayarlınıza dönün” demek “yeniden takiye yapın” demektir ve bunun memlekete hiçbir faydası yoktur.

(Erem Şentürk/Diriliş Postası)

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir