Anasayfa / GENEL / “Oyum HDP’ye” dedikten sonra Koç’un reklam yüzü yaptığı Beren Saat’i korku sardı!
beren2

“Oyum HDP’ye” dedikten sonra Koç’un reklam yüzü yaptığı Beren Saat’i korku sardı!

7 Haziran seçimlerinden önce HDP için sosyal medyadan propaganda yapıp, “oyum HDP’ye” dedi, seçimlerde bir ay sonra karşımıza Koç grubunun Arçelik’inin reklam yüzü olarak çıktı. HDP’nin terör örgütü PKK saldırıp şehitlerimiz geldikçe o şehitler için ağzını bile açmadı. Halkın öfkesi ise fena oldu.  Kenan Doğulu, önceki akşam eşi Beren Saat’e yapılan protesto üzerine harekete geçti.


Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen terör protestolarının en ilginci, önceki akşam Sarıyer’de gerçekleşti. Bir grup, HDP’ye oy verdiği iddia edilen Beren Saat’i protesto etmek oyuncunun rol aldığı ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinin çekildiği villanın önünde toplandı. Grup, “Beren Saat’e inat teröre hayır” diye sloganlar attı. Bu protestoyu duyan Kenan Doğulu, eşi için iyice endişelendi.

KORUMA TUTTU

Günlerdir eşine ve kendisine sosyal medyadan yapılan sert yorumları korkuyla okuyan Doğulu, son olayın ardından kolları sıvadı. Ünlü popçu, Beren Saat’i her yerde adım adım takip edecek bir yakın koruma tutma kararı aldı. Bu arada güzel oyuncu için yeni dizisinin setinde de güvenlik önlemleri alınacağı öğrenildi.

kosk

TEHDİT ALIYOR

Twitter ve instagram’dan tehdit alan Beren Saat’in, bu kişilerin tespit edilmesi için de savcılığa suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi. Bu arada Kenan Doğulu, her an eşinin yanında olacak yakın koruma için birçok aday belirlenmesini istedi. Doğulu, Saat’in ‘bodyguard’ını da bu adaylar arasından kendi seçecek.

MEDYAGUNDEM

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

kk

Yüzsüz KK; HDPKK ile yürüyüp bakın ne dedi?

CHP ile HDP yine kol kola! CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’nün 19’uncu gününe HDP’liler de katıldı. …

hdp

HDPKK’lılar da FETÖ gibi kıvırmayı iyi biliyor!

HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, ‘terör örgütüne üye olmak’, ‘terör örgütü propagandası yapmak’ ve ‘Toplantı …

2 Yorumlar

  1. erken öten horoz

  2. Beren artık herşeye karışmasan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir