Anasayfa / ANALİZ / Aydın Doğan alçaklığı için özür dileyeceğine kızları ve paralı askerleriyle meydan okudu
vuslat4

Aydın Doğan alçaklığı için özür dileyeceğine kızları ve paralı askerleriyle meydan okudu

Terör medyasının amirali Hürriyet gazetesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yaptıklarını alçaklık için özür dileyeceği yerde, kırılan iki camı bahane ederek meydan okumaya, açıkça savaş tamtamları çalmaya devam etti.


MEDYAGUNDEM.COM- Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 400 milletvekili konusundaki sözlerini çarpıtan, sonra hatasını kabul eden ama özür dileme cüretini göstermeyen Hürriyet gazetesi, Ak Partililerin ilk gün yaptığı protestoda kırılan iki camı bahane ederek, meydan okumaya, savaş naraları atmaya devam etti.

Aydın Doğan’ın kızları Vuslat Doğan Sabancı, diğer kız kardeşlerini, Aydın Doğan’ın paralı askerlerini yanına alarak Hürriyet binası önünde meydan okuyan açıklamalar yaptı. Avrupa Birliği ve ABD’nin de desteğini arkasına alıp efelenen Vuslat Doğan Sabancı, “Bu mesele üç camın, bir kapının kırılması, bir binaya saldırılması meselesi hiç değildir. Bu halkın haber alma özgürlüğünün ve bunun için çalışan gazetecilerin susturulmaya çalışılması meselesidir. Saldırılar bizi korkutmaz, korkutamayacak” dedi. Paralel örgütle derin ilişkisi deşifre olan Ali Sabancı’nın karısı Vuslat Doğan Sabancı, meselenin halkın haber alması meselesi değil, halkın yalan, iftira, dezenformasyon ve terörle işbirliği haberlerine tepkinin bir milli güvenlik meselesi olduğu gerçeğinin özerini örttü.

AYDIN DOĞAN’IN KIZLARI DESTEK VERDİ

Açıklamaya, Vuslat Doğan Sabancı’nın kardeşleri Arzuhan Doğan Yalçındağ, Hanzade Doğan Boyner ve Begümhan Doğan Faralyalı da destek verdi.

Cam bahaneli son şova Aydın Doğan katılmadı, kızlarını ve paralı askerlerini gönderdi. Paralel tetikçiler Eyüp Can ve Bülent Mumay da patronun iyi provokatörleri olarak poz verdi.

Aydın Doğan yaptığı alçaklıkları için özür dileyeceğine, niye terör medyası oldum diye muhasebe yapıp ders alacağına aksine meydana kızları ve paralı askerlerini sürerek, onların arkasına saklanarak, açtığı savaşın da başında durmadan, namertçe meydan okudu.

hurriyet_6404 hurriyet_8528 hurriyet_9710

 

MEDYAGUNDEM

erdogan

Erdoğan’dan tarihi çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında İslam dünyasına ‘Kudüs’ü ziyaret edin’ çağrısında bulundu. AK Parti …

guardian

İngiliz gazete Erdoğan yalanını böyle yedi!

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makalesini yayınlayan The Guardian gazetesi, kendi yaydığı “Kılıçdaroğlu yazınca Erdoğan yazmak …

erdogan4

Erdoğan’dan Mescid-i Aksa hamlesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mescid-i Aksa gerilimi ile ilgili İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin’i aradı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir