Anasayfa / GENEL / Annenizi bile kendinizden tiksindirdiniz aşağılık Fetocular!
melekipek

Annenizi bile kendinizden tiksindirdiniz aşağılık Fetocular!

Bugün Gazetesi’nin eski yazarı Ahmet Taşgetiren, FETÖ’nün tetikçi gazetesi ve televizyonu hakkında ilginç bir ayrıntıyı kaleme aldı. Akın İpek’in annesi Melek İpek’in, Bugün’den ayrılma kararı aldıktan sonra kendisini aradığını söyleyen Ahmet Taşgetiren, bir cümlesinin altını çiziyor: “Ben de nefret ediyorum Bugün’ün yayınından!”


İŞTE AHMET TAŞGETİREN’İNa BUGÜNKÜ YAZISINDAKİ O AYRINTI:

AKIN İPEK ANNESİNE HİÇ KULAK VERDİ Mİ?

Sormak istiyorum:
-Akın Bey, bir defacık olsun önemsemedi mi, Melek Hanım’ın “Kardeş” diye nitelediği siyasi yapının çığlığını? Bir Cemaat yapılanmasının asla girmemesi gereken savaş ortamına dair, Gülen Camiasına yönelik bir tek sözü olamaz mıydı? En azından adeta metamorfoz geçiren Cemaatin geleceği adına dostça bir ikaz sorumluluğu hissetmediler mi?
Bugün’ün genel yayın yönetmeni, “Akın Bey’in gazetenin görsel yapısı ile çok ilgilendiğini” söylemişti bana.
Merak ediyorum, acaba gazetenin görselliği ile bu kadar ilgili iken muhtevasına ilişkin bir değerlendirmesi olmadı mı Akın Bey’in?

BEN DE NEFRET EDİYORUM BUGÜN’ÜN YAYININDAN!

Burada bir özel bilgiyi paylaşmak istiyorum:
Ben gazeteden ayrılacağımı bildirince hem Akın Bey aradı, hem Melek Hanım. Gazetenin yayınları üzerinde de konuştuk Melek Hanım ile, o da çok rahatsızdı Bugün’ün o günlerdeki yayınından. Şu söz ona aittir:
-Ben de nefret ediyorum Bugün’ün yayınından.
Evet, bu söz ona aittir.

ERDOĞAN NEFRETİ ÜZERİNE BU YAYIN İÇİNİZİ YAKMIYOR MU?

Bilmiyorum şu anda Melek Hanım ve Akın bey gazetenin, tv’lerin, daha ötede Samanyolu grubunun, Zaman’ın, yılların İslam karşıtı gazete ve televizyonlarıyla aynı paralelde yayın yapmaları karşısında ne düşünüyorlardır?
Gazeteye, tv’lere taşınan simalarla kendi yürekleri arasında bir paralellik görüyorlar mıdır?
Şu terörle mücadeleyi, şehitleri bile “Erdoğan’ı vurabilmek” için kullanma tavrı içlerini yakıyor mudur?
Gülen Camiasının seyir defteri hakkında en küçük bir tereddütleri yok mudur? Böyle durumlarda en azından uyarmak da bir sorumluluk değil midir?

Son söz: Dilerim yazımı kalben okurlar.

Ahmet Taşgetiren/Star

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir