Anasayfa / GENEL / Gülen örgütünden sandık provokasyonu
stv1

Gülen örgütünden sandık provokasyonu

Cemaat, daha önce iktidara karşı oyların bölünmemesi için gazeteler ve sosyal medya aracılığıyla listeler yayınlanmıştı, şimdi de seçimlerde usulsüzlük yapılacağı dedikoduları yayılıyor.

Cemaat 17 Aralık sonrası muhalefetle koalisyona gitme kararı aldı. Günlerce medya platformları üzerinden bu koalisyonun hangi şehirde nasıl hareket edeceğine ilişkin duyurular ve listeler yayınlandı.

Şimdi de seçimlere saatler kala, “bazı partiler”in sahte oy pusulası dağıttıklarına ve bu konuda haber merkezlerine şikayetler yağdığına dair haberler yayınlayarak seçim öncesi tansiyonu artıcı yayınlar yapıldığı görülüyor.

stv

(ensonhaber)

MEDYAGUNDEM

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

dink-feto

İddianamedeki çarpıcı detay; işte Dink cinayetindeki FETÖ rolü

Hrant Dink cinayetine ilişkin iddianamede, ‘Gülen Örgütü’nün’ cinayetten önce bütün detayları bildiği ancak işlenmesini beklediği …

cami-pkk1

Cami yakarak İslam’a da savaş açan PKK’yı sözde Müslüman Gülenciler savundu!

Cami yakarak İslam’a savaş açan PKK’yı sözde Müslüman olduğunu iddia eden Gülenciler savundu. MEDYAGUNDEM.COM- Düşünün …

1 Yorum yapıldı

  1. İsrail Yanaşma'ları

    Lafa bak! Bazı Partililerin sahte oy pusulası dağıttıkları ihbarları geliyormuş! Pezevenkler! Ulan, artistikte sınır tanımayan tumanı düşük Zekeriya’ya söyleseydiniz o her şeyi hallettiği gibi bunu da hallederdi. Şerefsizler! Bir insan dinini, imanını, şerefini kiraya veriyorsa onlardan her melanet beklenir. Bu seçimlerde defterinizin dürüleceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir