Anasayfa / GENEL / Fetullah Gülen’in gayrimeşru kızı var iddiasında şok belgeler!
serap-gulen

Fetullah Gülen’in gayrimeşru kızı var iddiasında şok belgeler!

MEDYAGUNDEM.COM- Twitter’da açılan bir hesap ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Önce Fetullah Gülen’in gayrimeşru bir kızı olduğunu iddia eden “Fetullahin_sırrı” isimli hesapta, o kızın da Fatih Altaylı ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen Serap Çil olduğu iddia edildi.

gulen

serap3

serap1

İşte o hesap tarafından şimdi de iddialarını destekleyecek iki şok belge yayınlandı.

18 Şubat 1988 tarihli bir belgeyle Fetullah Gülen’in Başak Gülen adıyla kaydedilen çocuğu nüfus kütüğünden sildirdiği iddia edildi:

serap-belge

Başka bir belgede de Gülen’in Serap Başak Çil’in eski nüfus kayıtlarının mahkeme kararıyla nasıl sildirildiği iddiası ortaya atıldı:

serap5

MEDYAGUNDEM

t-akar2

İhanet korosu PKK’ya vuran Genelkurmay Başkanı’na vuruyor!

Doğan Medya, Gülenci gazeteler, Can Dündar’ın Cumhuriyeti, ihanetin Sözcü’sü ve diğerleri… Hepsi PKK’nın sözcülüğünü yapan …

lys2

Bu kez LYS’de FETÖ hırsızlığı soruşturması

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, 2014 Lisans Yerleştirme Sınavında (LYS) usulsüzlük yapıldığı iddialarına ilişkin soruşturma başlatıldı. KPSS’deki …

avukat-paralel

Sol jargonlu avukat paralel çıktı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kurul halinde çalışan kamu görevlilerine hakaret etmek suçlamasıyla tutuklanan avukat Umut Kılıç’ın, …

11 Yorumlar

 1. hiç evlenmedım evlensem davama ıhanet etmıs olurdum dıyen FG ne cevap verecek buna? gunlerdır ses seda yok avukatlarından,artık bunların tum pıslıklerı dokulmelı hatta FG ye abd de oturması ıcın kefıl olan fuller, fbı cıa elemanlarının adları, belgelerı, FG nın yegenlerının servetı, FG nın yanından ayrılan kısılerın verdıgı bılgıler bırlestırılmelı ve bızde dagıtmalıyız abı ablalara…artık uyanmalı bu sahıslar!

 2. Kendini din alimi diye yutturan zevat diyor ki;
  “Aslında şahsım adına bir endişe duymadım. Çünkü beni dünyaya bağlayacak hiç bir şeyim yok. Bunları dersem biraz iddia gibi olur. Bir dikilitaşım, çoluğum çocuğum olmadı. Ben bunları mensup olduğum, gönlümü verdiğim davama düşünceme hep aykırı saydım…”

  Allah Allah Allah

  Demek ki bütün insanlar evlenerek ‘gönlümü verdiğim davama düşünceme hep aykırı saydım..’ fiiliyatını işledi öyle mi?

  Cenab-ı Allah insanların evlenmesi için çift olark yarttığı kullarından biri çıkıyor, evlenirse ihanet etmiş oluyormuş! Sapık sapık tam bir sapık!

  Sevgili Peygamberimiz; “Nikah benim sünnetimdir. Kim benim sünnetimden kaçınırsa benden (benim yolum üzere) değildir.” “Evleniniz, çoğalınız. Zira ben kıyamet gününde diğer ümmetlere karşı ümmetimin çokluğuyla övünürüm.” Kişi evlenmekle dininin yarısını tamamlamış olur. Diğer yarısı için de ALLAH’tan korksun. Bunları söylerken alemlere eziyet, fitne olarak gelen birisini çıkmış gazel okuyor be!

  Evlilik Allah’ın emri Feto Allah’ın emri! Sen alim değilsin, yalan söylüyorsun! Kuranda evlilikle igili tam yirmibeş tane ayet varken çıkıp saçma sapan ifadelerle Allah’ın ayetlerini, Peygamberini inkar etmiş olmuyor musun? İnkarcı! Ulul Emre itaatsizliğinle inkarcılığını bu ifadelerle doğrulamıyor musun? Sapık! Eyyyy ilahiyatçı dilsiz şeytanlar çıkıp şu herife gerekli cevabı vermedikçe kendinizin Müslüman olduğunuzu mu sanıyorsunuz? Göz göre göre inkarcılar karşısında susmanızın bir gün hesabı sorulmayacağını mı sanıyorsunuz?
  Bakın bu adamın sözlerinin tartışılmasının zamanı gelmiş geçiyor. Kendini dini cemaat olduğunu iddia eden biriyle yaptıklarıyla, konuştuklarıyla nasıl bir tenakuz içerisinde olduğunu topluma, tabanına anlatmasanız bu mücadele akamete uğrar. Bunun laiklikle şunla bununla alakası yoktur. Bunu dini konularda eleştirirsem işte laiklik ilkesine ters düşerim gibi saçma sapan bir mantık olamaz. Adam burada dini motiflerle toplumu kandırırken ben sadece Önder Aytaç gibi intihar eylemcisinin eylemlerini topluma göstermem yeterli gibi bir düşünce, güdük bir düşüncedir.

  Zerdüşün ateşi neden sönmez, söndürmezler? Çünkü o aynı zamanda inkarın ve fitnenin de ateşidir. Bu fitne de, bu herif öldükten sonrada yıllarca süreceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın, bu nedenle hem kendi tabanına, hem gelecek nesillere bunun fitnelerini çok iyi anlatamazsak bu fitne tekrar kor, koz haline geleceği günler olacaktır. Bu toplumun bunu gibi cahillerin peşine takılmalarının kaynağı cahillik, bunu bütün boyutlarıyla bu topluma göstermezseniz he Vallahi de Billahi de bu fitne her daim ayakta dimdik kalacaktır.

  Evli değilim, çoluğum çocuğumda yoktur gibi bir iddiasının olması olayı daha da vahim hale getirmektedir. Kendini din alimi olduğunu iddia eden bir kişinin ‘Veledi Zinası’ olması olacak iş değil, bu olay topluma doğru dürüst anlatılırsa bunun işinin, pilinin bittiği gün, o gün bu gündür. Toplum bunu kaldıramaz!

 3. F.G medya gündeme devamli tazminat davasi actigini biliyoruz.Simdi ise sesi solugu cikmiyor,neden acaba?.Neden bunlarin medyasi haber yapmiyor.Demekki dogru hepsi.

 4. Medya gündemin bu haberini ilk çıktığı günden beri takip ediyorum, iddialar önemli ama neden ulusal yazılı ve görsel basın bu iddiaları dile getirmiyor, mesela yarın bütün gazeteler fetonun gayri meşru çocuğu diye çıksa, süper ses getirir.

  • evet bende takıp edıyorum…hıcbıyer ustunde durmuyor, hıc bahsetmıyorlar hatta.. fatıh tezcan cok az degındı..o da burdakı haberın aynısıydı….

 5. Yazı işleri müdürü 3. Sulh Hukuk Mahkemesine rica olunur diyemez. O yazı ekleme çıkarma yapılmış gibi

 6. Takip ediyorum,kim görecek bu haberi diye.Dogrulama var suskunluk devam ediyorsa.Tiwitterde günboyu dolasip haber cikartmak isteyenlere duyuru.bundan önemli haber olurmu?Medya Gündem bu haber hakkinda size dava acildimi?merak ettim sadece..

 7. Evlenmek sünnettir dinin yarısıdır. Tüküreyim senin davana feto.. insan davasi icin Peygamber sünnetinden kacar mı ?…. hiyarin davasi da paradir baska bsey degil.. kafir feto…

 8. Alttaki belgede sayı tarih yok. Pek inandırıcı değil.

 9. Metin içine ve imzaların olduğu yere bak. Orada hepsi var…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir