Anasayfa / ANALİZ / Cami yakarak İslam’a da savaş açan PKK’yı sözde Müslüman Gülenciler savundu!
cami-pkk1

Cami yakarak İslam’a da savaş açan PKK’yı sözde Müslüman Gülenciler savundu!

Cami yakarak İslam’a savaş açan PKK’yı sözde Müslüman olduğunu iddia eden Gülenciler savundu.


MEDYAGUNDEM.COM- Düşünün Müslüman olduklarını iddia eden Fetocular, Diyarbakır’da 5 asırlık tarihi camiyi yakan ve İslam’a savaş açan terör örgütü PKK’yı savunuyor. Hem de yaktığı cami üzerinden…  İşte bugünkü Zaman gazetesi… “Dün Tahir bugün tarih” manşetini atan Zaman gazetesi, Diyarbakır’daki Kurşunlu Camii’ni PKK’nın yaktığı gerçeği apaçık ortada olmasına rağmen, “karanlık eller yaptı” diyerek PKK medyası ile ortak bir dil kullanıp devleti suçladı.

cami-pkk2

Cami yakıp asıl savaşını İslam’a açan PKK’yı savunmak sözde Müslüman olduğunu iddia eden Fetocu Zaman’a kalmış olmalı ki, PKK medyasının yalanlarına haberde yer verildi. Zaman, “…örgüte yakın kaynaklar polis helikopterinden atılan bombaların yangına  sebep olduğunu iddia etti.” diyerek bir terör örgütünün alçakça yalanına sarıldı.

cami-pkk3

Oysa barikatların kaldırılması, hendeklerin kapatılması, hendeklerdeki patlayıcı tuzaklarının imha edilmesi sırasında güvenlik güçlerine teröristlerce uzun namlulu silahlarla ateş açılması sonucu zaman zaman çatışmaların da yaşandığı operasyonlarda örgüt mensuplarının Fatihpaşa Mahallesi’ndeki kentteki ilk Osmanlı eseri olan Kurşunlu Camisi’ni örgüt merkezi gibi kullandığı tespit edilmişti.

sur-cami7

MEDYAGUNDEM

pyd

TV’de aktivist Suriye’de terörist

Dünyaya kendilerini insan hakları aktivisti olarak tanıtan bu teröristler Steve Kerr, David Graso ve Macer …

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir