Anasayfa / ANALİZ / O adama köşe yazdırmaya devam ettikçe sen bir paralelsin Ciner!
semerci

O adama köşe yazdırmaya devam ettikçe sen bir paralelsin Ciner!

MEDYAGUNDEM.COM- Asla unutmayacağız, asla unutturmayacağız. Bir gazetecinin şizofrenik takıntıları ve psikiyatrik hale gelmiş düşmanlıklarına her gün katlanmak zorunda değiliz, değilsiniz…

Gazeteciliği böylesi kalemini kalaşnikof gibi kullananlardan, devlet-millet düşmanlığı yapan paralel terör ve casusluk örgütlerine çalışanlardan temizlenmeden  Türkiye’ye demokrasi haramdır…

Erdoğan düşmanlığını şizofrenik boyuta taşıyan, paralellerle iş tutan Yavuz Semerci denilen Habertürk yazarı da “Artık yok hükmünde” bir gazetecidir.

Fatih Altaylı’nın kellesini kopartan Turgay Ciner, aklından “acaba Erdoğan safına nasıl geçerim” diye planlar geçiriyorsa, Semerci denilen adama köşe açtığı sürece kendisinin “paralel medya patronu” olarak algılanacağını bilmelidir.

Neden Semerci mi?

2 Mart 2014 tarihli “Artık yok hükmündedir!” başlıklı yazıya imza atan biri bu ülkede artık gazeteci olmadığını deklare etmiştir. Bu da yetmemiş o yazısıyla demokrasiye, millet iradesine, sandığa karşı aldığı pozisyonla “gayrimeşru” biridir. Bu saatten sonra da gidip gidebileceği tek yer marjinal küfür gazeteleridir.

O yazı Semerci’nin gazetecilik kariyerinin intihar saldırısıdır.

Türkiye’nin içinde bulunduğu ikinci Kurtuluş Savaşı ve milli egemenlik mücadelesinde öyle bir yazıyı kaleme alan bir adam zaten kaybetmiştir.

Turgay Ciner Semerci ile yol yürümeye devam ettikçe, devlete ve millete savaş açmış paralel terör örgütüne destek vermekten hesap verecektir.

MEDYAGUNDEM

medya-patron

Doğan-Ciner-Şahenk MHP’yi karıştırıyor

Akşam gazetesinde Kurtuluş Tayiz’in “Medya patronları, MHP’nin iç işlerine müdahale ediyor” başlıklı yazısı şöyle… MHP …

bahceli2

Bahçeli’den Aydın Doğan ve Ciner’e bombardıman

MHP Lideri Devlet Bahçeli, referandum öncesi partisine yönelik kumpas hazırlayanları topa tuttu. Medya patronları Aydın …

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

2 Yorumlar

  1. nasıl temızlenecek? nasıl bıtecek bu kin? köşe yazarlığından, işten atılması sorunu cozmeyecek….bırde bu paraleller devletten nasıl temızlenecek…nasılkı yıllardır namazdan,oructan bıle tavız verıp, içkı ıcıp vs desıfre olmamak ıcın gayret ettıler sımdı yıne ak partının ıcıne sızmak ıcın aynı oyunları yapacaklar ve bu sefer ıslerı daha kolay baska cemaattenmıs gıbı yaparlar..muta, zınaya kadar dusen bu ınsanlardan hersey beklenır..Allah ıyılerın onunu acsın…at ızı ıt ızıne karıstı..Allah ak partıyı ak kadrolarla devamını saglasın! Uzun adama uzun ömürler nasıp etsın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir