Anasayfa / GENEL / Demirören’in gazetesi fena sallamış!
sierra-vatan

Demirören’in gazetesi fena sallamış!

Adli Tıp, ABD’li kadın turistin ölümüne ilişkin ön raporunu açıkladı: Tecavüz yok, başına vurularak öldürülmüş..

İstanbul’da yaklaşık 2 hafta önce kaybolan ABD’li Sarai Sierra’nın cesedi, önceki gün Cankurtaran’da sur kalıntılarında bulunmuştu.

TECAVÜZ YOK, BAŞINA VURULMUŞ

Adli Tıp, Amerikan turistin ön otopsi sonucunu açıkladı. Buna göre tecavüz yok ve Sarai Sierra başına sert bir cisimle vurularak öldürülmüş.

İNCELEMELER DEVAM EDİYOR

Polisin, Sarai Sierra’nın ölümüyle ilgili olay yerindeki arama çalışmaları, saat 09.00’da tekrar başladı. Bugün delil arama çalışmalarında dedektör, çim biçme makinesi ve dedektör köpek de kullanıldı. Olay yeri ve çevresinde 3 dedektör ve bir köpekle geniş çaplı alan karış karış inceleniyor. Cinayetin aydınlatılmasında önemli bir ipucu olarak görülen Sierra’nın tablet bilgisayarı ile cep telefonu bulunmaya çalışılıyor.

Sarayburnu- Cankurtaran arasında, surların dibindeki dehliz içinde kaybolduktan 12 gün sonra Asayiş Şube Müdürlüğü’nün kurduğu özel bir ekibin iz sürmesi ile cesedine ulaşılan Amerikalı Sarai Sierra için inceleme devam ediyor.

40 CM YÜKSEKLİĞİNDE DEHLİZ

Sarayburnu- Cankurtaran arasında, surların dibindeki dehliz içinde kaybolduktan 12 gün sonra Asayiş Şube Müdürlüğü’nün kurduğu özel bir ekibin iz sürmesi ile cesedine ulaşılan Amerikalı Sarai Sierra için inceleme devam ediyor. Polis kaynaklarından edinilen bilgilere göre cesedin bulunduğu yer surların dibinde girişi 40 santim, içi küçük bir oda büyüklüğünde bir dehliz.

HERYERİNDE KESİK VE ÇİZİK VAR

Burada kot pantolonu ve iç çamaşırı dizine kadar indirilmiş halde cesedine ulaşılan Sierra’nın kafasında derin bir yara bulunuyor. Vücudunun büyük kısmında darp sonucu oluşan çürüklerin bulunduğu ve neredeyse her yerinde çizik ve kesiklerin olduğu belirlendi. Dehliz girişinin 40 santim büyüklüğünde olması nedeniyle Sarai Sierra’nın öldürüldükten sonra sürüklenerek buraya getirilmiş olabileceği üzerinde duruluyor.

SAKLAMAYA MI ÇALIŞTILAR

Ayrıca ceset bulunduğunda, üzerinde tren yollarında kullanılan ahşap blokların olduğu, bu durum cinayeti işleyen kişi ya da kişilerin cesedi saklamaya çalıştıkları tezini ortaya çıkarıyor.

DEMİRÖREN’İN GAZETESİ “TECAVÜZ” MANŞETİ ATTI

Ortaya çıkan Adli Tıp raporu, medyanın nasıl “sallama” haberler yaptığını da gösterdi. Bugün Demirören’in gazetesi Vatan, kesin bir dille Sierra’nın tecavüze uğradığını yazmıştı.

 

MEDYAGUNDEM

yalan-hur

Yine yalan yine Aydın Doğan!

Maksatlı bir şekilde yalan haberlerle algı operasyonu yapan Aydın Doğan medyası bir skandala daha imza …

aksam-adli

Paralel kumpasın Adli Tıp ayağı deşifre oldu

Türkiye gündeminden yıllarca düşmeyen ve Albay Çiçek’in ıslak imzasının bulunduğu öne sürülen İrtica İle Mücadele …

defne

Paralel örgütün Ahmet Altan’ın oğlunu cinayetten kaçırma operasyonu!

MEDYAGUNDEM.COM- İki yıl önce Ahmet Altan’ın oğlu Kerem Altan’ın evinden şüphe dolu bir ölümle cesedi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir