Anasayfa / GENEL / Başbakan medyaya meydan okudu
erdogan-metro1

Başbakan medyaya meydan okudu

MEDYAGÜNDEM- Dünyanın en hızlı kazılan tüneli unvanına sahip 22 kilometrelik Kadıköy-Kartal metrosu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı törenle İstanbulluların hizmetine açıldı.

Açılış töreninde Başbakan Erdoğan bir konuşma yaptı. Konuşmasında yine medyaya yönelik eleştirilerini sürdüren Erdoğan’ın sözlerindeki çarpıcı detaylar vardı.

Başbakan Erdoğan, medyanın Ak Parti’ye karşı tavrına dikkat çekerken, “Hem sağdan hem soldan vurdu” ifadesini kullandı.

“Dışişleri Bakanı’nın Myanmar’da ne işi var?” diyen gazetecileri yine eleştiren Erdoğan, köprü yapım çalışmaları sırasında ortaya çıkan trafik çilesini bile medyanın Ak Parti’yi yıpratmak için nasıl kullandığına örnek gösteren Başbakan Erdoğan, “Bu bakımlar yapılırken yazılı ve görsel medya sağdan-soldan vurdu. Bu medya bizimle hep uğraştı. Biz onlara rağmen geldik, milletle geldik, milletle yürüyoruz, milletle yürüyeceğiz.” dedi.

Başbakan Erdoğan konuşmasında medyaya bir kez daha meydan okudu ve “Herkes net olsun” çağrısı yaparak, “Herkes net olacak. Sen PKK terör örgütünden yana mısın değil misin bunu açıkça ortaya koy.” dedi.

Erdoğan, “Ramazanın ruhuna, anlamına tamamen ters bir şekilde, her türlü kutsalı çiğneyerek ramazan ayında da kan akıtan teröristlere karşı, açık ve net söylüyorum televizyon kanallarına, onların avukatlarını, onların meddahlarını çıkartan medyaya karşı tavrım vardır, bundan sonra da olacaktır” şeklinde konuştu.

MEDYAGUNDEM

baransu-dinleme

Bu videoyu iyi saklayın; işte paralellerin Başbakan’ı dinlediklerinin 3 yıl önceki itirafı!

MEDYAGUNDEM.COM- Artık kesin… Cumhurbaşkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı yıllarca dinleyen Gülen örgütü 17-25 Aralık …

kripto

İşte kripto ihanetinin raporu!

Paralel yapının kriptolu ihanetinin boyutları bilirkişi raporuyla kanıtlandı. 76 kriptolu telefon 304 kez dinlendi. Başbakan’ın …

erdogan-amberin

Erdoğan’dan o militan gazeteciye sert tepki

Başbakan Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında bulunduğu Malatya’da gazeteci Amberin Zaman’a tepki gösterdi. Başbakan Erdoğan, Malatya’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir