Anasayfa / GENEL / Bu videoyu iyi saklayın; işte paralellerin Başbakan’ı dinlediklerinin 3 yıl önceki itirafı!
baransu-dinleme

Bu videoyu iyi saklayın; işte paralellerin Başbakan’ı dinlediklerinin 3 yıl önceki itirafı!

MEDYAGUNDEM.COM- Artık kesin… Cumhurbaşkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı yıllarca dinleyen Gülen örgütü 17-25 Aralık darbe girişimiyle de Erdoğan’ı iktidardan indirmeye kalkıştı.

Paralel ihanet çetesine karşı yürütülen soruşturmalar dinlemenin boyutlarını gözler önüne sererken, haşhaşiler yıllar önce milyonların önünde meğer  Başbakan’ı dinlediklerini itiraf etmişler de haberimiz yokmuş.

İşte Gülen örgütünün medyaya yerleştirdiği tetikçilerden Mehmet Baransu…

Arkasına aldığı örgüt desteğiyle 2011 yılında şike tartışmalarının yaşandığı dönemde Habertürk canlı yayınında bakın nasıl Başbakan’ı dinlediklerini itiraf etmiş.

Baransu canlı yayında sanki Başbakan Erdoğan’ın telefon trafiğinin şahidi gibi, “Başbakan bugün birkaç yeri aradı” deyince, spor yorumcusu Ercan Saatçi de can alıcı soruyu sorup, “Sen Başbakan’ı mı dinliyorsun?” diye tepki gösterdi.

Baransu’nın bu soru üzerine kıvrak dansı dikkat çekiciydi.

“Bavulcu”nun 2011 yılında ait sözleri bugün bakıldığında daha bir önem kazanıyor. Çünkü Başbakan’ı dinleyen paralel polislerin, yani Erdoğan’ın attığı her adımdan haberdar olan Gülen örgütünün bir de dinlemeleri tetikçi bir gazeteciye servis yapıp canlı yayında açıklattıkları anlaşılıyor.

İşte dinleme itirafının görüntüleri:

MEDYAGUNDEM

kadir2

FETÖ’nün avukatı Baransu’nın kankası Kadir!

DHA’da muhabirlik yapan Kadir Çetinçalı’nın 25 Aralık kumpasından 1 hafta önce Twitter’dan “Sıra Bilal Erdoğan’da” …

dinleme3

TİB’in yüzde 85’i BTK’nın üçte biri FETÖ’cü çıktı

BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, TİB’in yüzde 85’inin BTK’nın ise üçte birinin FETÖ’cü çıktığını …

dinleme3

FETÖ’nün hamisi Almanya’dan dünyayı sarsacak dinleme skandalı

Alman Dış İstihbarat Teşkilatı’nın (BND) farklı ülkelerdeki yabancı medya kuruluşlarında çalışan gazetecileri dinlediği öne sürüldü. …

1 Yorum yapıldı

  1. Şerefsizler ondan sonra da yapmadık etmedik derler. “Başbakan bugün birkaç yeri aradı” bu ifade hem de dakika dakika dinlenilmiş olduğunu gösteriyor.

    Köpeoğlu köpe hadi çıkıp bunun da açıklamasını yapsana, kem küm, eh, işte, falan! Milletvekillerinden arkadaşları da var mış! Senle arkadaşlık yapan vekiller, onlar kimse o da kesin PİÇ’tir. Başka izahı yoktur.

    Kendisi gazeteciymiş de, eee başkaları olmadığı için cart curt! Başbakanın özel kalemi haber vermiş, miş! Yalancının…! Şerefsiz köpek!

    Bu şerefsizlerin bu ülkenin oksijenini bile teneffüs etmeye hakkı yoktur. Vatan haini kanı bozuklar. Kendini gazeteci sanıyor Laleli Patlak Bavulcusu, hamalı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir