Anasayfa / GENEL / TARAF böyle halüsinasyon gördü!
taraf-medyadernegi2

TARAF böyle halüsinasyon gördü!

MEDYAGÜNDEM- Bizce Taraf’a son dönemde yakışan en iyi slogan, “Taraf duymaz uydurur” olmalı… Öylesine “taraf”lar ki son dönemde gözleri gerçekleri görme konusunda fena halde kör… Ve öylesine nefret yüklüler ki, “aşırı negatif yükleme” Taraf’ta “halüsinasyon etkisi” yaratıyor.

İşte size bir örnek…

Bugün 22. Sayfasında “Medya ile ‘şen’ toplantı” başlıklı haberinde Taraf, Başbakan Erdoğan’la Medya Derneği üyelerinin buluşması haberine yer verdi.

Ancak haberde kullanılan fotoğrafta yer alan bir detay, Taraf’ın nasıl bir “halüsinasyon” içinde olduğunu göstermesi açısından manidardı.

Fotoğraf altında toplantıya katılan isimler arasında Turkuvaz Medya Grubu adına Serhat Albayrak’ın da yer aldığı yazıldı.

Ancak Turkuvaz Medya Grup Başkanvekili Serhat Albayrak orada yoktu.

Taraf’çılar muhtemelen arkası dönük oturan Başbakan Erdoğan’ın başdanışmanı Yalçın Akdoğan’ı Serhat Albayrak sanmışlardı.

Oysa Taraf’cılar servis edilen fotoğrafların tamamına baksalar orada kimlerin olduğunu, arkası dönük ismin de Akdoğan olduğunu anlayacaklardı.

İşte Taraf kafası… Sadece bir “taraf”tan bakıp onu da “işte gerçek” diye yutturmaya kalkışanlarn nasıl patolojik hale düştüklerinin de ibretlik vesikası….

medyagundem.com 

MEDYAGUNDEM

taraf-altan

FETÖ’nün kumpas gazetesi satılık!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) aralarında Taraf gazetesinin de bulunduğu 8 adet basın yayın kuruluşuna …

kiraz

Yine Anadolu Adliyesi yine skandal karar

İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde 31 Mart 2015 günü DHKP-C’li teröristlerce hain bir şekilde şehit edilen Cumhuriyet …

taraf

FETÖ paçavrasının sahibi için yakalama kararı

FETÖ tetikçisi Taraf’ın imtiyaz sahibi Başar Arslan hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Yapılan incelemede ise Arslan’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir