Anasayfa / GENEL / Erdoğan’dan o militan gazeteciye sert tepki
erdogan-amberin

Erdoğan’dan o militan gazeteciye sert tepki

Başbakan Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında bulunduğu Malatya’da gazeteci Amberin Zaman’a tepki gösterdi.

Başbakan Erdoğan, Malatya’da düzenlediği mitingte AK Parti seçmeni için “Müslüman bir ülkeden bunun tersini beklemek garip değil mi?” diyerek hem seçmeni, hem de Müslümanlar’ı dolaylı olarak aşağılayan Taraf Gazetesi yazarı Amberin Zaman’a tepki gösterdi.

HADDİNİ BİL EDEPSİZ KADIN

Başbakan Erdoğan, Amerin Zaman için şunları söyledi;

“Kılıçdaroğlu önceki gün bir televizyona çıkmış, AK Parti kitlesinin sorgulama yeteneği yok diyor. Halkın ahlak reformuna ihtiyacı var diyor.  Oradan da gazeteci kılıklı bir militan çıkmış, edepsiz bir kadın, ‘Müslüman ülkede bunu beklemek zor değil mi’ diyor. Haddini bil haddini. Eline vermişler bir kalem, gazete köşesinde yazıyorsun. Çıkarıyorlar seni işte böyle malum Doğan grubunun televizyonuna, oradan da saygısızca yüzde 99’u Müslüman olan bu halka hakaret ediyorsun. Karşılıklı oturmuşlar, hem seçmene hakaret ediyorlar hem Müslümanlara hakaret ediyorlar. Siz bu kafayla devam edin. Bidon kafalı dediniz, göbeğini kaşıyan adam dediniz, sorgulamayan kitle diyorsunuz şimdi. ‘Müslaman’ diyerek aşağılamaya devam edin. Bu millet sizi bunun için hiçbir zaman iktidara getirmeyecek.”

kemal2

MEDYAGUNDEM

amberin

Gazeteci değil terörist!

Mesleki olarak gazetecilik yapıyor ancak yaptığının Türkiye düşmanlığından başka izah edilecek bir yanı yok Amberin …

amberin

Terörist söylüyor gazeteci kılıklı tetikçi yazıyor

Türkiye’nin Sincar’da PKK hedeflerini vurmasıyla ilgili bir yazı kaleme alan Amberin Zaman, bölgede karışıklığın arttığını …

amberin

Cahil Amberin al da oku neymiş mesele öğren!

Bu aşağıda gördüğünüz tweeti okuduktan sonra bu yazıyı yazasım geldi. Bir mention atıp geçiştirilecek kadar …

1 Yorum yapıldı

  1. Amberin Nasıl Rahatlatabildik mi?

    Amberin sen ne iğrenç bir mahlukatsın bre! Yani zorlan kaşınıyorsun biliyor musun? Senin dinin ne gızım? Başka ülkede bunu yapmaya kalksan seni pinçik pinçik ederler lan! Kaşıntını giderecek bir dünya yol yordam varken böyle alçakça bir yola neden tevessül edersin ha! Fırçayı yiyip kıçının üstüne veya başka bir şeye oturdun mu? Nasıl rahatladın mı? Hararetin düşütümü alçak? Uluslararası casus olduğunu bile bile bu çıkmaz yollara girerek böyle haltlar karıştırmanın ne kadar riskli olduğunu bilmeyecek kadar gözün mü döndü, yoosam salak mısın? Gız Amberin bu lafları sana yanındaki kefere mi söyle diye telkinde bulundu? Yani bu da seçenekler arasında olduğunu bil haaa! Seni oraya çıkaran sahibine söyle; bir ayağımı alt çenesine bir ayağımı da üst çenesine basıp ortasını hela olarak kullandırtmasın bak! Alçak garı! Yürü lan Budist Kutsal Öküzü!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir