Anasayfa / GENEL / Akif Beki yeni partneriyle ekrana dönüş yaptı!
akif-cnn1

Akif Beki yeni partneriyle ekrana dönüş yaptı!

Radikal gazetesi yazarı Akif Beki yeni bir tartışma programıyla ekranlara geri dönüyor. Beki’nin CNN Türk’te yayımlanacak programda ortağı Milliyet gazetesinden Aslı Aydıntaşbaş olacak.

İkili CNN Türk’te gündemdeki konuları değerlendirecek. Program hafta içi her gün saat 11.00- 12.00 arasında yayımlanacak. Akif Beki son olarak Ayşenur Arslan’la beraber CNN Türk’te yayımlanan Medya Mahallesi programında yer alıyordu. Program ocak ayında sona ermişti.

Çıkarlarına ters gelen herkese karşı haysiyet cellatlığı, karalama kampanyası ve psikolojik operasyon yapan, top sakal çetesinin kucağındaki, ruhu, kalemi, beyni satılık, internet medyasına çöreklenen kifayetsizler, bu habere fena bozulacaklar… Çünkü hedeflerinde son dönemde Akif Beki vardı. Bu haberle yenilgiye uğradıklarını düşünüp, uykuları kaçacak, midelerine kıramplar girecek, “hadiiiii” deyip bu haber karşısında yenilmişliğin o pis çöküntüsünü yaşayıp, kalelerindeki doksana giren bu topla kendi kendilerini yiyip bitirecekler… Ve bu kadar fitneye, kötülüğe, yalana, ihanete, alçaklığa nasıl düştüklerini göremeyip, yine ders almayacaklar!

MEDYAGUNDEM

asli1

Kimliği Türk aklı fikri terörist!

Aslı Aydıntaşbaş, yine haddini aştı. YPG kontrolündeki Afrin bölgesine operasyon başlatan TSK’yı işgalci olarak gösterdi. …

oruc2

Koş Hürriyet CNN senden hızlı çıktı!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte bazı medya kuruluşları “Oruç tutmadığı için dayak yediler” haberlerini servis etmeye …

abd3

Müstemleke basını gibi Doğan medyası!

Aydın Doğan medyası bir türlü Türkiyeli, yerli ve milli olamıyor. İşte son örnek… CNN Türk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir