Anasayfa / GENEL / Salih Tuna Ruşen Çakır’a fena çaktı!
tuna-rusen1

Salih Tuna Ruşen Çakır’a fena çaktı!

MEDYAGÜNDEM- TVNET haber kanalında ekrana gelen Muhalif programında Salih Tuna, bugün Vatan’daki yazısından dolayı Ruşen Çakır’a fena yüklendi.

“Senin çapın da, gazeteciliğin de bu” diyen Tuna, adını bile ağzına almadığı Çakır için “Ondan sonra Salih Tuna bana niye çakıyor diyor, çakarım tabii” dedi.

Çakır bugün yazısında, “Öte yandan akil insanlar heyetine doğrudan cemaat adına konuşabilecek kimsenin alınmamış olması dikkat çekici. Cemal Uşşak Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’nda önemli sorumluluklar üstlenmekle birlikte aslen cemaate mensup olmayan, nevi şahsına münhasır bir Nurcudur. Hükümetin Zaman Gazetesi’nden seçtiği tek isim olan Etyen Mahçupyan’ınsa cemaati temsil etme gibi misyonu olmadığı ortada.” diye yazmıştı.

Akil insanlar heyetinde Zaman’dan Mustafa Armağan’ın da olduğunu atlayan Çakır köşesinde Vatan’ın internet sitesinde bir notla hatasını düzeltmişti. Tuna Çakır’ın Cemal Uşşak’ın cemaat mensubu olmadığı iddiasına da çok öfkelenerek, “Sen daha Cemal Uşşak’ın nerede durduğunu anlayamamışsın, oturmuş ABD’yi yorumluyorsun” dedi. Programın ortaklarından Hilal Kaplan da Çakır’ın yanlış yazdığını söyledi.

İşte Tuna’nın Çakır bombası:

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

kk

KK Berberoğlu konuşmasın diye mi yürüyor?

Sabah gazetesi yazarı Salih Tuna’nın “Kılıçdaroğlu’nun ‘adaleti’ Zübük’ün ‘namazı'” başlıklı yazısı şöyle: Kılıçdaroğlu adına “adalet” …

teror

Terör yanaşmalarına anladıkları dilden!

Terör örgütlerinin sözde adalet yürüyüşüne destek vermesi gerçeğini sulandırmak isteyen Milliyet yazarı Mehmet Tezkan’a anlamlı …

kemal1

“İslamcı” sokağa kurulan kumpas!

Sabah gazetesinde Salih Tuna’nın “Son kumpas da kabak gibi ortaya çıktı” başlıklı yazısı şöyle… Kılıçdaroğlu‘nun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir