Anasayfa / GENEL / Yiğit Bulut Bolu’da gençlerle buluştu
yigit-bolu4

Yiğit Bulut Bolu’da gençlerle buluştu

MEDYAGÜNDEM- Geçtiğimiz gün Beyaz TV”de 4 ay 7 gün sonra suskunluğunu bozan Yiğit Bulut, yaptığı açıklamalarla gündeme damgasını vurmuştu.

Yiğit Bulut, Ak Parti Gençlik Kolları’nın “konferans yüzü” olarak Samsun’dan başladığı üniversitelilerle buluşma serisine dün Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde devam etti.

Bulut’un konferanslarına dair detaylar da çok merak ediliyordu. İHA’nın haber ve fotoğrafları o merakı giderdi.

İşte İHA’nın Bulut’un konferansıyla ilgili haberi:

***

İzzet Baysal Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe AİBÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Erdal Bekiroğlu, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın’ın yanı sıra öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Konuşmasına Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin aldığı Bilimsel Yetkinlik Başarı Belgesi ile AİBÜ Futsal Takımı’nın Süper Lige çıkmasına atıf yaparak başlayan Bulut, “Elde edilen başarılardan ötürü sizleri tebrik ediyorum. Birçok üniversiteye göre buranın elde ettiği başarıları görmezden gelemeyiz” dedi.

Konuşmasında başkanlık sistemi, yeni anayasa çalışmaları ve Suriye gibi güncel konulara temas eden Bulut, “Türkiye artık her ekonomik kriz sonrası yaşadığı darbe dönemlerini geride bırakmıştır. Sivil bir anayasa ile Türkiye 100. yıl felsefesini kurmuş olacak” diye konuştu.

Yiğit Bulut, katılımcılardan gelen soruları da cevaplandırırken, topluluk öğrencileri etkinlik sonunda Bulut’a plaket takdim etti.

GAZETECİ YAZAR YİĞİT BULUT AİBÜ’DE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

GAZETECİ YAZAR YİĞİT BULUT AİBÜ’DE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

GAZETECİ YAZAR YİĞİT BULUT AİBÜ’DE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

GAZETECİ YAZAR YİĞİT BULUT AİBÜ’DE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

***

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

husnu8

Bu gerizekalıya verdiğimiz maaş haram olsun

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut CHP milletvekili Hüsnü Bozkurt’un referandum için söylediği …

yigit

Halkbank neden FETÖ ve derin ABD’nin hedefinde?

A Haber’de “Halkbankası neden FETÖ ve ‘derin ABD’nin hedefinde? Yeni operasyonun amacı ne? soruları Söz …

yigitb

‘Hayır’ çıkarsa planları kaos ve Türkiye’yi işgal

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili çarpıcı değerlendirmelerde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir