Anasayfa / GENEL / Anaların doğurmak istemediği kadar kötü bir internet medyası
yigit-beyaztv7

Anaların doğurmak istemediği kadar kötü bir internet medyası

MEDYAGÜNDEM- Yiğit Bulut tam 4 ay 7 gün sonra ekranlarda… Hem de yepyeni imajıyla… Beyaz TV’de Sevilay Yükselir’le Özay Şendir’in Acı Kahve programına konuk olan Bulut, beyazlaşmış sakalıyla dikkat çekti.

Bomba gibi bir kitap hazırlığı içinde olduğunu açıklayan Bulut, özellikle internet medyasının öncülüğünü yapan birilerine sert sözler sarfetti.

“İçinde bulunduğum bazı pozisyonlar gereği çok rahat konuşamam ama şunu söylemem gerekirse anaların doğurmak istemediği kadar kötü bir internet medyası var.” diyen Bulut şöyle konuştu:

“Gerçekten çok seviyesiz. Herkes şundan emin olsun yeterince dindar yeterince kindarım ve herkes rahat olsun herkes hakkını zamanı geldiğinde alacak. Benim hakkımda bir şey bilip de yazmayan şerefsizdir. Benim için yapabildikleri tek eleştiri “jöleli” demek oldu. Türkiye’de eleştiri seviyesinin ne kadar düşük olduğu burdan belli oluyor.”

Bulut bu arada Twitter’da da “trending topic” olarak sosyal aleme damgasını vurdu.

MEDYAGUNDEM

husnu8

Bu gerizekalıya verdiğimiz maaş haram olsun

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut CHP milletvekili Hüsnü Bozkurt’un referandum için söylediği …

yigit

Halkbank neden FETÖ ve derin ABD’nin hedefinde?

A Haber’de “Halkbankası neden FETÖ ve ‘derin ABD’nin hedefinde? Yeni operasyonun amacı ne? soruları Söz …

yigitb

‘Hayır’ çıkarsa planları kaos ve Türkiye’yi işgal

Derin Analiz programında konuşan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili çarpıcı değerlendirmelerde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir