Anasayfa / GENEL / Yarışı A Haber kazandı
ahaber-cuneyt1

Yarışı A Haber kazandı

MEDYAGÜNDEM- Gazeteci Cüneyt Ünal CHP heyetinin girişimiyle 90 gün sonra serbest kaldı. Flaş gelişme haber kanalları arasında da bir yarışa neden oldu.  Haber kanalları Ünal serbest bırakılana kadar normal yayınlarını yaparken A Haber, gazeteci Ünal’ın anne ve babasının evinden canlı yayına geçti. Basın toplantısını cep telefonu üzerinden ilk canlı yayınlayan A Haber oldu.

Ama asıl bomba, Ünal’ın basın toplantısının görüntülerini baştan sona ilk kez yayınlayan da A Haber oldu. Basın toplantısı ve sonrasında yaşananlar sadece A Haber’de ekrana getirildi.

Ünal’ın anne ve babasının evinden de canlı yayın yapan A Haber, Ünal’ın serbest bırakılma sürecini an be an ailesinin evinden duygusal tepkilerle ekrana getirdi. Anne ve babasının büyük sevincini sadece A Haber canlı olarak yayınlarken, Ünal’la telefonla canlı bağlantı yapmayı da yine A Haber  gerçekleştirdi.

Ailesinin duaları sayesinde kurtulduğunu söyleyen Ünal gözyaşlarına engel olamadı.

A Haber’in canlı yayınında sesi titreyerek anne ve babasına mesaj gönderen Ünal, “Anne ve babamın hayırlı dualarıyla hayatta durdum. Anne ve babamın ellernden öpmek için sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

90 gündür Suriye’de rehin tutulan Ünal için bir CHP heyeti Suriye’ye gitmişti. Ünal ile birlikte esir alınan Filistinli gazeteci Beşar Kadumi’nin durumuyla ilgili ise gelişme yok.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

orf

Bu da başörtülü kılığına giren Avusturya ajanı

Avusturya’da yeni bir skandala imza atıldı. Ülkenin devlet televizyonu ORF, Türkiye konulu bir konferansa spikerini …

erkan

Terörü eleştirene RTÜK cezası!

RTÜK yine aHaber’i hedef aldı. İki yayından dolayı kanala 121 bin 639 lira ceza kesildi. …

kamyon5

Kamyondaki şok detay!

Fransa’da dün gece bir kamyonla gerçekleştirilen ve 84 kişinin yaşamını yitirmesine sebep olan saldırıda çok …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir