Anasayfa / GENEL / Ulan “pilardocu” Adem işin gücün yalan!
adem1

Ulan “pilardocu” Adem işin gücün yalan!

Gülen örgütünün tetikçi gazetecilerinden Adem Yavuz Arslan Karşı gazetesinin kapanmasının ardından attığı tweet’le yine şaşırtmadı…

adem-bilardo

17 ve 25 Aralık darbe girişimleriyle Türkiye’yi eski karanlık dönemlere çekmek isteyen güçlere taşeronluk eden Gülen örgütü, tüm saldırılara rağmen yıpratamadığı AK Parti hükümetine her fırsatta çamur atmaya devam ediyor. Karşı gazetesinin kapanma kararını açıklamasının ardından, Gülen örgütünün finansörü Akın İpek’in sahibi olduğu Bugün gazetesinin Ankara temsilcisi Adem Yavuz Arslan twitter’da kendini gösterdi. İftira atmaktan çekinmeyen Arslan, Karşı gazetesinin kapanmasını da AK Parti’ye bağladı. Arslan Karşı’nın kapanmasıyla ilgili şunları yazdı. “Karşı gazetesi kapanıyormuş. AKP, biat etmeyeni yaşatmıyor.Kamu reklamı verdirmiyor,özel şirketlere baskı yapıp reklamı kestiriyor.”

adem

İŞİN GÜCÜN YALAN DOLAN…
Adem Yavuz Arslan’ın iftira ve yalan dolu tweet’ine cevap yine twitter kullanıcılarından geldi. AK Parti’nin baskısı sonucu Karşı’nın kapandığı iftirasını atan Arslan, takipçileri tarafından sert bir dille eleştirildi ve “İşin gücün yalan dolan” diyerek iftirasını yüzüne vurdular…

tweet

tweet1

MEDYAGUNDEM

feto1

FETÖ’cü teröristler komada!

Referandum sonrası FETÖ medyasının sosyal medyadaki tetikçilerinde büyük bir şok yaşanıyor. İlk sonuçların gelmesinin ardından …

kemal1

KK’nın FETÖ ile yakınlaşmasının en net görüntüsü

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’cü Fidan Tour’un organize ettiği gezide FETÖ tetikçisi firari Adem Yavuz Arslan’la …

feto-dink

Dink’in medyadaki FETÖ’cü katilleri için yakalama

Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında başta FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ve firari savcı Zekeriya Öz …

2 Yorumlar

 1. Haramın Belgesi

  Adem, olum senin eline klavye, kalem yakışmıyor. Bilardo sopanı eline alıp toplar kakı kakıversen yeter, sizlere bağlı bir dünya top sağda solda heba oluyor. Hah Hah Haaaa!
  Haramzadeler alışmışlar ya, fetvaperesten haramın her türlüsü mubah diye fetva aldılar ya, yalama olmuşlar ya, hep gelsin, nasıl gelirse gelsin diyorlar ya, budaklıymış, köklüymüş hiç fark etmez yeter ki gelsin diye aldıkları fetvaları sonucu, “Kamu reklamı verdirmiyor, özel şirketlere baskı yapıp reklamı kestiriyor.”, figanı feryatlarını duyuyorsunuz değil mi? İşte bu haramzadelerin haram ikrar belgesidir. Haramın belgesi mi olur? Olur olur! Boş adamın bir anına denk gelir, aha böle ikrar eder. Yalnız bu durum, bu boş adamın Hrant Dink’le ilgili kitap falan yazması olayını da bir nebze olsa açıklık getirmiyor mu? Yazdığı kitaba mı inanalım, yoosam haramzadeliklerinin beyanatı olan bu ikrara mı inanalım? Adeeeeem sen ne diyon la?

 2. Ya bu Mr. Feto’nun Yıvrıkurtları emme uyanık he! Kendileri nasıl basitçe, usulca, bellerli incitilmeden nasıl kandırılıyorlarsa, bu kandırılan Yavrukurtlarda milleti aynen ööle kandıracaklarını sanıyorlar. Vay keriz oğlu kerizler vay!

  Toplara dürtüşleriyle meşhur ıstakacı Adem diyor ki; “Karşı gazetesi kapanıyormuş. AKP, biat etmeyeni yaşatmıyor. Kamu reklamı verdirmiyor, özel şirketlere baskı yapıp reklamı kestiriyor.” Lan olum bu gazetenin reklam almaya ihtiyacı mı var ki? Bırak Türkiye’yi, dünya Siyonist sermayesinin ve malum Ejder, Koç, Koyun, Doğan, Çakal gibi tayfanın sermayesiyle çıkarılan bir gazetenin kamu, özel sektör sermayesinin reklamına ihtiyacı mı var? Lan gettt sinseri! Bende seni ahıllı bir poh belliyordum. Haşhaşa bu sıralar çok yüklendiğin belli!

  17 Aralık Operasyonunda, operasyon içinde 28 Şubat’çıları kurtarma operasyonu nasıl yapıldıysa Mr. Fetonun Yıvrıkurtları Türkiye’ye yine operasyon çekiyorlar. Seçimlerden istedikleri sonucu alamayan hayvanat bahçesinden kaçmış bilumum baron mahlukatların avucunu yalamasıyla sonuçlanan süreçte Mr. Fetonun ‘ben adamı paçasından tutup çekene kadar hiç kimsenin ruhu duymadan kılcal damarlarına kadar sızarım, paçası elime geçtikten sonra farkına varırlar ki, o zamanda iş işten geçmiş olur.’ sözlerinin de etkisiyle, ne oluyor la sen gidip devleti paçasından çekip alaşağı edecektin, şimdi bakıyoruz ki bizimden paçamıza yapışıp, bizi de kendinle beraber kenef çukuruna çekiyorsun uyanışına geçmiş olmalarından dolayı gazetenin mali kaynaklarının kesildiğini söyleyemeyen zırtaboz, suçu haram yiyememeye bağlaması hem baronları işin içinden kurtarmak için, hem de hükümete karşı kara propaganda operasyonu çekmeye matuf bir girişim olarak görmek gerekmez mi? Yavrum!

  Fetonun Yıvrıkurtu ıstakacı Adem, utanmadan haram yiyemeden şikayet ederken, daha geçenlerde yan yatmış Taraf başta olmak üzere KOÇ’tan aldığınız çift sayfa ful reklamları ne çabuk unuttunuz. Yürü lannn! Sizin en zekiniz, olimpiyat birincileri çıkarttığınız zekalar bunlarsa vay geldi bu ülkenin başına!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir