Anasayfa / GENEL / KK’nın FETÖ ile yakınlaşmasının en net görüntüsü
kemal1

KK’nın FETÖ ile yakınlaşmasının en net görüntüsü

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’cü Fidan Tour’un organize ettiği gezide FETÖ tetikçisi firari Adem Yavuz Arslan’la birlikte seyahat ettiği ortaya çıktı.

Kaset kumpasıyla genel başkanılk koltuğuna oturtuğu günden beri FETÖ’yle içli dışlı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hem örgüte “F tipi yapılanma” diyor hem de Fethullahçıların yanından ayrılmıyordu. 17 Aralık öncesi yapılan Bosna ziyareti ise FETÖ-Kılıçdaroğlu yakınlaşmasının en net görüldüğü yerlerden biri oldu. Her ayrıntısını FETÖ’cülerin organize ettiği o ziyarette Kılıçdaroğlu’nun kapalı kapılar ardında kimlerle görüştüğü hala bilinmiyor.

BOSNA’DA NE GÖRÜŞTÜN?

Güneş’te yer alan habere göre, terör örgütü FETÖ’nün kaset kumpasının ardından CHP’nin genel başkanı olan Kılıçdaroğlu, daha sonraki süreçte örgüt ile yakınlığını artırdı. Hatta, hain çetenin 17-25 Aralık darbe girişiminden kısa bir süre önce, örgüt tarafından organize edilen Bosna ziyaretine katılarak birçok temasta bulunmuştu. Bosna’da FETÖ’nün okullarında okuyan çocuklar tarafından karşılanmış, örgütün yönetim kadrosundan birçok isim kendisine eşlik etmişti. Bir yandan FETÖ’ye ‘F tipi yapılanma’ diyerek parti tabanına şirin gözüken, diğer yandan ise işbirliği yapan Genel Başkan’ın, söz konusu ziyarette kapalı kapılar ardında kiminle görüştüğü ise merak konusu oldu.

MEDYAGUNDEM

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

adil

FETÖ’cü darbenin karakutusu Almanya’da

FETÖ’nün 15 Temmuz’daki kanlı darbe girişiminin kilit ismi, Hava Kuvvetleri İmamı firari Adil Öksüz’ün Almanya’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir