Anasayfa / GENEL / “Tuzluk” o manşete çıldırdı!
tuzluk3

“Tuzluk” o manşete çıldırdı!

17 Aralık sonrası AK Parti’den istifa eden İdris Bal, 17 Aralık’tan 4 ay önce darbe çalışmalarına başladığının ortaya çıkması sonrası basın toplantısı düzenledi. Bal, hakkındaki çıkan habere cevap vermek yerine öfke kustu, Star Gazetesi’ni yırttı.

tuzluk2

Star Gazetesi, paralel yapıya yakın milletvekili İdris Bal’ın 17 Aralık darbe girişiminden 4 ay önce STK’larla görüşerek ‘Erdoğan sonrası’ için çalışma yürüttüğünü ve Bal’ın “Uluslararası güçler Erdoğan’ı uzaklaştıracak, gitmezse öldürülecek” dediğini ortaya çıkardı.
Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, bu haber üzerine kameraların karşısına geçti. Gergin vekil, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında Star’ın bu haberine cevap vermek yerine öfke kustu, gazeteyi parçaladı.
İdris Bal Star’da hakkında çıkan STK’larla görüşerek Erdoğan sonrası için çalışma yaptığı ve “2013 yılı sonuna doğru Erdoğan’a baskılar artacak. Bırakacak, bırakmazsa uluslararası güçler onu öldürecek” dediği yönündeki habere cevap vermek yerine, ne kadar bilgili kültürlü olduğunu anlattı. Hatta” kitaplarım var. İngilizce de konuşabiliyorum. Ben bir profesörüm” dedi.
Basın toplantısında uzun uzun ne kadar bilgili bir profösür olduğunu anlatan İdras Bal daha sonra hızını alamayıp “bu çağda da böyle şeyler oluyor” dedirten hakareti yaptı. STAR Gazetesi’ni yırttı, öfke kustu.

MEDYAGUNDEM

abant-tuzluk

FETÖ’nün tuzluk vekili de Abant ihanetine isyan etti

17-25 Aralık darbesinden sonra FETÖ tarafından kurdurulan partisi ile birlikte ortada bırakılan İdris Bal, Abant …

idrisler

FETÖ’nün İdrisleri itirafçı oldu

Paralel çetenin AK Parti’den istifa ettirip şantajla parti kurdurduğu İdris Bal ve İdris Naim Şahin’in, …

figen

Özgür medyaya HDP’li eş başkan tehdidi!

STAR Medya Grubu binasına bombalı saldırı düzenleyen terör örgütü MLKP, “Star Medya sözcüleri, hesap sorma …

4 Yorumlar

  1. bu şahıslar hep fetullat’ın aynalarıdır. bu aynalarda hep o mukteremi müşahede ediyoruz

  2. İma Dahi Eden Alçaktır

    Prof. muş bak sen! Diyon he mi? Ben pek prof. Benzetemedim de! Ülkenin Başbakanını kangrenli uzva benzeten biri diplomayı kasaptan almış olması gerekir ki, hemen kesmeye kalkıyor. Top sakal çetesinden biride arkamızı dayadığımız güç tarafında bugünlere geldik diye anırıyordu, işte bunlar böyle arkalarını dayadıkları güç tarafından o mevkilere geldiği malum! Sen istediğin kadar alleme-i cihanım desende hekeyaden başka bir şey olamadığın ortada, sütünü boş yere sağma bu millet senin gibilerinin ne mal olduğunu çok iyi öğrendi. Bu ülkenin Başbakanına darbe girişiminde bulanmayı bırak ima dahi eden varsa o alçağın en alçağıdır. Kahpedir, şerefsizdir. Lan yurttan sesleri bırak da adam olup hem Başbakanımızdan, hem de bu milletten özür dile özür. Yok cartı yok curttu, geç geeeeç!

  3. Siyonist kelb lerin haşhaşi kitmirlerinden de ancak bu beklenirdi.Siyonistlerin bebekleri için göz yaşı döken,ALLAH ın cebrailini tanımayan,haşa ALLAH Cebraile parti kur kullarımdan oy iste diyecek,baş HAŞHAŞİ de sana oy vermem diyecek kadar alçalan soysuz kitmirin ağababaları gazzede çocukları nasıl parçalıyorsa, gerekirse Türkiye yi gözden çıkartırız diyen KAHPE HAŞHAŞİ liderinin embesil mankurt çanak yalayıcılarıda gazete yırtacaktır tabiiki…

  4. İngilizce konuşabiliyormuş. Sıkıyorsa bir sonraki basın toplantını İngilizce yap. Okumadan, zihinden. Hadi profesör bey. Biliyorum Türkiye’deki çoğu akademisyenin nasıl İngilizce bil(me)diğini. Kesinlikle istisnaları ayırıyorum. Onların hakkını veriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir