Anasayfa / GENEL / “Tuzluk” dün küfrediyordu bugün hızlı Gezici oldu!
hakan1

“Tuzluk” dün küfrediyordu bugün hızlı Gezici oldu!

MEDYAGUNDEM.COM- Gezi kalkışmasında önce perdenin gerisinde duran, bugünse Gezicilerden daha fazla Gezicilik yapan Gülen örgütünün nasıl “sahtekarlar çetesi” olduğunu görmek mi istiyorsunuz?

İşte Ak Parti’ye sızdırılan “tuzluk”un twitleri…

Hakan Şükür’ün Ak Parti’den istifa etmeden önceki twitleriyle istifası sonrası Gezi kalkışması hakkındaki birbirine zıt tavrı sanırız meseleyi gayet sarih hale getiriyor.

gizliarsiv

hakan

MEDYAGUNDEM

gs1

Samimiysen teröristlere oy verenleri de at başkan!

Galatasaray’da olaylı geçen Mali Genel Kurul sonrası Başkan Dursun Özbek, Hakan Şükür ve Arif Erdem …

kadir1

Yetmez Aydın Doğan beslemesi FETÖ’cü haini de ihraç edin!

Galatasaray’da FETÖ’yü aklayan dünkü skandal genel kurul kararının ardından bugün gerçekleşen olağanüstü genel kurulda FETÖ …

hakans

FETÖ’den değil aidattan attılar!

Galatasaray yönetim kurulu, 8 yıldır aidatlarını ödemediği gerekçesiyle Hakan Şükür ve Arif Erdem’in üyeliğini düşürdü …

2 Yorumlar

  1. Zırto Sam Hodja’sına çekmiş! Ayet ve Sünnetleri yanlış anlayandan hoca olur mu, peşinden giden inek şabanlara bakarsan oluyor işte! Adam yıllarca Ayet ve Sünnetleri yanlış anlayıp, yanlış anlatmış, sıkışıp Yahudi’nin ipine sarılması gerektiği anda doğruları anlamaya başlaması da bu inek şaban’ın işine benziyor. Ay Yıldızlı bayrağımızı gölgesinde utanma sıkılma diye bir kavramın yanından bile geçmeden Sam Hodja’sının taktiklerini uyguluyor.

  2. UZUN YILLAR SİYASETİ TAKİP ETTİM.BİR SÜRE DE İÇİNDE YER ALDIM.İLK GÖRDÜĞÜM EYLEMLERİNLE SÖYLEMLERİN AYNI OLACAK.NE ZAMAN BEYNİNİ KİRAYA VERDİN,SONRASINDA NE ŞAHSİYETİN,NE ONURUN,NE DE ADAMLIĞIN KALIR.BİRAZDA SİYASİ SÜREN UZAYINCA ADIN “SİYASETİN OR…….SP…….NA” ÇIKAR.BUNLARDAN O KADAR ÇOK VAR Kİ SAYMAKLA BİTMEZ.SİYASETTE EN ZOR OLANI “TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMAK”TIR.CİĞERİ BEŞ PARA ETMEZ ADAMLAR BAZEN BU TUZAĞA KENDİLERİ DÜŞERLER,BAZENDE “EFENDİLERİ”İSTER,ZORUNLU DÜŞERLER.HATTA İÇLERİNDE KANSIZLIK O KADAR ARTAR Kİ ÜLKESİNİN MENFAATİNİ BİLE “EFENDİLERİNE”YARANMAK ADINA BAŞKALARINA PEŞKEŞ ÇEKERLER.İÇLERİNDEN BAZILARI HALKIN ONU “MİLLİ KAHRAMAN”GİBİ GÖRDÜĞÜNÜ UNUTUP,DÜNYANIN EN ŞEREFSİZ İNSANI BİLE OLURLAR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir