Anasayfa / GENEL / Gezi zekalılar siz sokağa dökülün Ayşe Arman da sizi Mykonos’tan gazlasın!
arman1

Gezi zekalılar siz sokağa dökülün Ayşe Arman da sizi Mykonos’tan gazlasın!

Hürriyet yazarı Ayşe Arman, ailesiyle tatil için gittiği Mykonos Adası’ndan Gezi’nin yıldönümü için çağrıda bulundu. Arman’ın bu çağrısı sosyal medyada büyük tepki çekti.
Taksim Gezi Parkı için başlayan protestoların yıldönümü olan 31 Mayıs öncesi, Gezi olaylarını ve hayatını kaybedenleri anmak için, sanat camiası dahil toplumun çeşitli kesimlerinden çağrılar yapıldı.
Ancak bunlardan bazıları, pek de samimi bulunmadı. Bunun en güzel kanıtı da Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman’ın tatilden yaptığı çağrı oldu.
AYŞE ARMAN MYKONOS’TAN GEZİ’YE ÇAĞIRDI
“Gezi Direnişi”ne destek veren Hürriyet Gazetesi yazarı Ayşe Arman, ailesiyle birlikte tatil için gittiği Yunanistan’ın Mykonos Adası’ndan Gezi olaylarının yıl dönümü için çağrıda bulundu.
“..Geçen sene bu zamanlar başladı herşey. Hep birlikte direnmeyi öğrendik. Çok güzeldik. Hep beraber direnebilmek dileğiyle..”
Arman’ın bu çağrısı sosyal medya portalı Twitter’da büyük tepki çekti.
İşte o tepkilerden bazıları:
arman

MEDYAGUNDEM

hur8

Bu kadar yandaşlığa pes; Hürriyet’i CHP bültenine çevirdiler!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman3

Aydın Doğan beslemesi CHP yanaşması!

Adalet Yürüyüşü’ne katılan Hürriyet yazarı, Kemal Kılıçdaroğlu’nun parti başkanı değil gerçek bir lider olduğunu ifade …

1 Yorum yapıldı

  1. Ayşe’de cıbıldaklar kampında otla, çöple, daşla, toprakla direnişe katkı sağlıyor

    Ailece hilkat garibeleri! Ayşe fındık kırmaya Yunanistan’a gidecek, Gezi’ciler cam çerçeve kırmak için Taksime çıkacak oooh suyundan da! Böyle aptallar olduğu müddetçe Ayşe’de cıblaklar kampında taşla-toprakla direniş yapar. Yalan mı? Burjuvazi hep bunu yaptı, işçi kesiminin patronla cebelleştiği görülmüş bir şeye mi? İşçi gazı aldın mı hükümeti suçlayıp sokakları terörize ettiği gibi, Ayşe’de oyuncak ayusuyla oynar gibi Gezi Zekalılarla oynuyor işte! Ayşe’de cıbıldaklar kampında otla, çöple, budakla, daşla, toprakla direnişe katkı sağlıyor. Bir yerlerine sağlık Anşa! Keh Keh Kehhh!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir