Anasayfa / ANALİZ / Paralel çeteden sahte ihbar mektubu operasyonu
sahte

Paralel çeteden sahte ihbar mektubu operasyonu

MEDYAGUNDEM.COM- Devlet derinden paralel şebekeyi çökerttikçe ahtapotun her yanı nasıl sardığı da daha iyi anlaşılıyor. Devletin içine bir ur gibi yapışan paralel çete, yıllardır Türkiye Cumhuriyeti aleyhine her ihanet projesinde yer aldı, illegal dinlemelerle terör estirdi.

Şimdi paralel ihanet şebekesinin yediği haltlar  ve suçları ortaya çıkarken, çete de suçlarını örtmek için ürettiği sahte ihbar mektupları üretiyor.

Önce TİB’den bir isimsiz sahte ihbar mektubu yayınlayan  çete, şimdi de Başbakanlık’ta çalıştığı iddia edilen kişiye ait isimsiz bir ihbar mektubu ortaya atıldı. Tam da bugün TİB’e casusluk baskını yapıldığı gün yayınlanan sahte ihbar mektubuyla Gülen çetesi yine yalanlarla kendini aklama telaşına düştü.

zaman1

 

Gülen örgütünün kara propaganda sitesi ve “karanlık oda” gibi çalışan tetikçisi Rotahaber’de yayınlanan sahte ihbar mektubunda, güya paralel yapıyla ilgili Başbakanlık’ta sahte deliller üretildiği yalanı dolaşıma sokuldu.

Paralel şebeke suçlarını örtmek için dinlediği ne kadar adam varsa şimdi bu sahte ihbar mektuplarıyla onların hükümet tarafından üretilmiş sahte delil olduğu kara propagandasını yapıyor.

Çete her zamanki taktiğiyle yalan, inkar ve takiyye yoluyla suçlarından yırtacağını sanıyor.

MEDYAGUNDEM

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

dink-feto

İddianamedeki çarpıcı detay; işte Dink cinayetindeki FETÖ rolü

Hrant Dink cinayetine ilişkin iddianamede, ‘Gülen Örgütü’nün’ cinayetten önce bütün detayları bildiği ancak işlenmesini beklediği …

cami-pkk1

Cami yakarak İslam’a da savaş açan PKK’yı sözde Müslüman Gülenciler savundu!

Cami yakarak İslam’a savaş açan PKK’yı sözde Müslüman olduğunu iddia eden Gülenciler savundu. MEDYAGUNDEM.COM- Düşünün …

1 Yorum yapıldı

 1. İmirin İti Gibi Titreyenler

  PDY örgüt üyeleri tam bir panik içerisindeler. Ne bok yiyeceklerini şaşırıp buna benzer haber değeri olmayan yazılar yazıyor. Demek ki TİB bunlar için çok önemli! Öyle ya! Panik onu gösteriyor.

  Şimdi böyle saçma sapan bir yazıyla nereye varmaya çalışabilirler ki? Yani şu yazı kum tanesine bile etkisi olmuş mudur acaba? Keh Keh Kehhh!

  Salak, gerzek, dunkof…mi? Yoosam yine haşhaş+kolonya+ispirto kokteylinin dibine mi vurdular bilemiyorum. Nöördünüz la? Bülent Keneşinkof’un formülünü mü elinize geçirdiniz? Hah Hah

  Haaa! Haydi AMATEM, AMATEM!

  Devletin TİB’e baskın yapması için ‘sahte delil üretmek için baskı yapılması’ mı gerekiyor? Zeka olmayınca bu tip yazılar devreye giriyor. Savcı eğer bir suç unsuru gördüyse mahkemeden kararı çıkarır TİB’i de basar, Rota Haber’i de basar, bunları yapmak için sahte delile gerek olmadığını bilmeyecek kadar haşhaş+kolonya+ispirto kokteylini kaçırmışlar.

  Ama bir konu da haklılar, bu, buna benzer organize işler kendi yöntemleri oldukları için başkalarını da böyle suçlamaları kaçınılmaz oluyor. Tabi bu arada yöntemlerini de hem itiraf, hem de deşifre etmiş olduklarının da farkında değiller.

  Ünal’ın kuyruğunu fena yerden yakalayıp osuruğunu kör düğüm etmişler. Ihg Ihg Ihhhhg!

  Olay şunu gösteriyor; devlet çok isabetli bir noktadan yakalamış! Evet, aynen öyle! Paniğin korkuya dönüştüğü an kaportanın da dağıldığı an olacağından, şimdiden İmirin İti Gibi Titreyenleri görür gibiyim. Tıss Tııs Tıssss!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir