Anasayfa / GENEL / Teröristlerin bomba koyduğu Star Medya Grubu’ndan flaş açıklama
star-bomba3

Teröristlerin bomba koyduğu Star Medya Grubu’ndan flaş açıklama

Bugün öğle saatlerinde Star Medya Grubu çalışanlarını hedef alan ve son anda imha edilen zaman ayarlı bomba ile ilgili Star Medya Grubu’ndan açıklama geldi. Açıklama şöyle:


Kamuoyuna Duyuru

Star Medya Grubuna yönelik son dönemde sistemli bir şekilde yapılan “Hedef Gösterme Çabaları” meyvesini verdi.

Star Medya Grubuna bağlı 24 Televizyonu ve Star Gazetesi’nin bulunduğu binanın bahçesine bugün öğle saatlerinde bir bomba bırakılmıştır.

Zaman ayarlı ve basınç tesirli bomba medya grubumuzun güvenlik görevlilerince fark edilmiş, bomba imha uzmanlarının başarılı çalışması sonucu hedefine ulaşmadan imha edilmiştir.

Star Medya Grubunun yemekhanesinin bulunduğu giriş katının hemen yanına saat 11.00’ de, dışarıdan atılmak suretiyle bırakılan bombanın öğle yemeğine gelen personelimizi hedef aldığı aşikârdır.

Gerçekleri açıklamaktan, Türkiye üzerinde oynanan gayri milli oyunları deşifre etmekten bir an bile geri durmayan Star Medya’yı bomba ile susturmaya çalışan terör gruplarının bu çabalarının beyhude olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Terör Grupları hedeflerine bomba ile ulaşmak isterken, onları yaptıkları yayınlarıyla “Motive” eden, 24 Televizyonu ve Star Gazetesini açıkça hedef gösteren başta Doğan Grubu ve Paralel Yapı Medyası olmak üzere, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a da bir hatırlatma da bulunmak isteriz.

Türkiye’nin gayri milli unsurlara teslim edilmesini hedefleyen her türlü hamle, karşısında Star Medya Grubunu bulacaktır. Ne bomba ne açık ya da gizli tehditler bizi ülke sevdasından, gayri milli projeleri deşifre etmekten ve bu yönde haber yapmaktan alıkoyamayacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

MEDYAGUNDEM

hd-star

HDP medyası Star’ı böyle tehdit etmişti

Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak’a yönelik saldırının arka planı araştırılıyor. Pensilvanya, Doğan ve HDP …

sancak

Demirtaş’ın hedef gösterdiği medya patronuna suikast

Star Medya Grubu başkanı Murat Sancak’a suikast girişiminde bulunuldu. Sancak’ın aracına çarpan yüzleri maskeli 3 …

uslu1

Fetullahçı alçağın yalanı uzun sürmedi

Başta Emre Uslu olmak üzere “Bomba işi düzmece” diyen paralel trolleri, terör örgütü MLKP’nin açıklaması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir