Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan medyasındaki teröristlerin Ece Dinç istismarı
ece-dinc

Aydın Doğan medyasındaki teröristlerin Ece Dinç istismarı

Aydın Doğan medyasının terör örgütlerini meşru gösterme operasyonu tam gaz devam ediyor.  Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’ndeki canlı bomba saldırısında hayatını kaybeden 32 kişiden biri olan Ece Dinç üzerinden terör örgütlerini aklayan Aydın Doğan medyası, gerçekte Ece Dinç’in nasıl bir sol terör örgütünün ağına düştüğünü gizledi.


Sosyal medyada, Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’nde bulunan Amara Kültür Merkezi’nde geçtiğimiz pazartesi günü düzenlenen canlı bomba saldırısında hayatını kaybeden Ece Dinç’e ait olduğu iddia edilen ilginç bir görüntü paylaşıldı.

Dinç’in yer aldığı iddia edilen görüntüde, iki gencin silahlara mermi doldurduğu görülürken, görüntünün nerede çekildiği hakkında bir bilgi yok.

Öte yandan paylaşılan diğer fotoğrafta da Ece Dinç’in, YPG militanıyla poz verdiği görülüyor.

AYDIN DOĞAN MEDYASININ TERÖRİSTLERİ YİNE ALGI OPERASYONUNDA

Gerçekte silahlarla poz verip sol terör örgütlerinin ağına düşen Ece Dinç üzerinden Aydın Doğan medyası algı operasyonu yürüttü. Hürriyet ve Radikal’in haberlerinde,  “Suruç’taki bombalı katliamda hayatını kaybeden Ece Dinç’in üniversiteyi kazandığı açıklandı. Ece eğer yaşamını yitirmeseydi, İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisi olacaktı.” denildi.

ece-dogan2

ece1

Dinç’in terör örgütlerinin ağına düşen bir kurban olduğu da gizlendi. Ece Dinç’in şu fotoğrafları nasıl bir terör örgütü kurbanı olduğunun da belgesi olarak kaldı.

ece5

ece6

ece4

 

MEDYAGUNDEM

dogan-yagma

Aydın Doğan yağmalayamadı hükümete savaş açtı

“Sabah harika bir gazeteciliğe imza attı” diyen Star yazarı Ahmet Kekeç, 1056 anıt ağacı kesmesine …

dogan-pkk

Yüzünüze tükürülse utanmazsınız Aydın Doğan’ın PKK’lı beslemeleri!

Aydın Doğan medyasının her yaptıkları da ayaklarına dolanıyor, yalan yanlış yazdıkları ortaya çıkıyor. Ama yine …

esad-dogan

Tarih bir kez daha gösterdi ki; Aydın Doğan medyası hep ihanet tarafında!

Bugün eli kanlı terör örgütü PKK’yı aklayan Aydın Doğan medyası dün de eli kanlı katil …

1 Yorum yapıldı

  1. siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünü kazanmış, ama ondan önce “şiddet bilimi ve uluslararası savaşlar bölümü”nü çoktan bitirmiş…
    canlı bomba eylemini asla desteklemiyoruz ama hem vuran elin hem de hedeftekilerin ikisinin de masum çocuklar olmadığının farkındayız. toprakları bol olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir