Anasayfa / GENEL / Demirtaş’ın hedef gösterdiği medya patronuna suikast
sancak

Demirtaş’ın hedef gösterdiği medya patronuna suikast

Star Medya Grubu başkanı Murat Sancak’a suikast girişiminde bulunuldu. Sancak’ın aracına çarpan yüzleri maskeli 3 terörist daha sonra aşağı indi ve yaylım ateşi açtı. Teröristler 20 kurşun sıktı. Saldırının ardından 3 terörist geldikleri araçla kaçtı. Sancak, saldırıdan yara almadan kurtuldu. Araçta o sırada Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak’ın yanısıra şoförü ve koruması da bulunuyordu. Sancak’ın korumasının saldırıya silahla karşılık vermesi üzerine kısa süreli çatışma yaşandı.


Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak’a suikast girişiminde bulunuldu. Hadımköy Çamlıca caddesindeki saldırıda aracına 20’ye yakın mermi isbat eden Murat Sancak bu saldırıdan yara almadan kurtuldu.

KAZA SÜSÜ VEREREK SALDIRDILAR

İşyerine gitmek üzere evinden çıkan Murat Sancak, Hadımköy Çamlıca caddesinde silahlı saldırıya uğradı. Sancak’ın aracına arkadan bilerek çarparak kaza süsü veren saldırganlar aracı çapraz ateşe tuttu.

star-bomba3

star-bomba

selo-hedef

KORUMASI KARŞILIK VERDİ

Saldırı sonrasında Sancak, koruması ile birlikte araçtan inip aracın arkasına geçerken, Sancak’ın koruması ise saldırganlara silahıyla karşılık verdi.

SANCAK VE KORUMASININ DURUMU İYİ

Yaşanan çatışmada yüzü maskeli 2 saldırgan olay yerinden kaçarken, Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak ve korumasının durumunun ise iyi olduğu belirtildi.

OLAY YERİ İNCELEME YAPIYOR

Saldırı sonrasında bölgeye çok sayıda polis sevkedilirken, Sancak’ın aracı üzerinde olay yeri ekipleri inceleme yapıyor. Saldırıda Sancak’ın aracına 20’ye yakın mermi isabet ettiği ifade edildi.

MEDYAGUNDEM

feto-talimat1

Suikast emri teröristbaşından; şifre ‘şerbet’

Rus Büyükelçi Andrey Karlov suikastında talimatı bizzat teröristbaşı Fetullah Gülen’in yine şifreli bir mesajla verdiği …

marmaris

Erdoğan’dan FETÖ’nün suikast timine karşı flaş hamle

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki darbe girişimi sırasında, kendisine …

feto-foto

Katil şeytan yine ‘suikast’ talimatı verdi

FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen, yayınlanan son konuşmasında yine şifreli mesajlar verdi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ölümle tehdit …

2 Yorumlar

  1. Milli medya saldırı altında, milli irade saldırı altında Allah yardımcımız olsun çok büyük bir savaş veriyoruz farkındayız ve yılmayacağız bu savaştan kaçmayacağız.ne yaparsanız yapın.

  2. bu saldırıların satılmış medya patronları, hasan cemal, can dündar, cengiz çandarlara değil de memleketinin, milletinin yanında milli çizgide yayın yapan bir medya patronuna yapılması zaten durumu açık net ortaya koymaktadır. Ülkemizin asli ve milli unsurları tasfiye edilmeye çalışılıyor. yalnız bir noktayı daha gözden kaçırmamalıyız. 80 darbesi öncesi süreçtede bir takım terör örgütlerini yöneten derin güçler tarafından gerçekleştirilen yazar gazeteci suikastleri vardı. Bu kaos ortamından medet umarak bir darbe yaptırmaya heveslenenlere bir çift lafım var; Bu ülkede bugün kü şartlarda tsk bir darbe yapacaksa ilk el koyacağı yayın organları terör destekçisi, aydın doğan ile paralel medyası ve onların tetikçileridir. O yüzden hiç ellerini ovuşturmasınlar. cengiz, can, hasan darbe gelirse tsk nın hain listesinde ilk sırada siz varsınız.Milli medya patronları ve yazarları değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir