Anasayfa / ANALİZ / Suratındaki maskeyi böyle yırtarlar senin Pavey!
safak-pavey4

Suratındaki maskeyi böyle yırtarlar senin Pavey!

MEDYAGUNDEM.COM- TBMM’deki “kemalist modelin son sürümü” tavrıyla provokatif sözler sarfeden ve başörtülü Ak Parti milletvekili hakkında yalan söylediği ortaya çıkan CHP’li Şafak Pavey, o fotoğraf ve o iddialarda ayrı tutulamaz.

safak-pavey3

Pavey katil ve diktatör Esad’a destek vermeye Şam’a giden CHP’liler arasındaydı.  Ayrıca Pavey’in Mısır’daki darbeye ilişkin rolüne dair iddiaları da yeni Şafak’tan Abdülkadir Selvi gündeme getirmişti.

selvi-pavey

Pavey, başını örten AK Partili vekillerden birinin televizyon kanallarında “Başımı açarak bir daha kirlenmeyeceğim” dediğini ileri sürmüş, yaptığı açıklamada  “… şu hakareti bütün haberlerde duydum: ‘Başımı açarak, bir daha kirlenmeyeceğim.’ Bu durumda başı açık olanlar kirlenmişler midir? İnanç üstünden öbürünü kirli ilan edebilmek kimin haddi olabilir?” provokatif ifadelerini kullanmıştı.

Bu sözler sosyal medyada ve haber sitelerinde gerçekmiş gibi yayılarak, Pavey’in uydurduğu hayali cümle üzerinden başını örten milletvekili hedef alındı.

Bir katile destek veren, adı darbeyle anılan biri başımıza “model” yapıldı ya, yazıklar olsun.

MEDYAGUNDEM

chp1

FETÖ’nün siyasi ayağı CHP yine görevde!

İstanbul 25. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen FETÖ’nün medya yapılanması davasını Şafak Pavey’in de aralarında bulunduğu …

deniz

Nerede bir terörist ajan orada CHP!

Terör suçundan tutuklanan Deniz Yücel’i ziyaret eden Şafak Pavey, tüm söylediklerini kaydederek Almanlara ulaştırdı. ‘Örgüt …

pavey3

Nasıl salladılar ama!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde teröre destek vermeyi sürdüren CHP’ye tepkiler sürüyor. 7 Haziran …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir