Anasayfa / GENEL / Nerede bir terörist ajan orada CHP!
deniz

Nerede bir terörist ajan orada CHP!

Terör suçundan tutuklanan Deniz Yücel’i ziyaret eden Şafak Pavey, tüm söylediklerini kaydederek Almanlara ulaştırdı.

‘Örgüt propagandası yapmak’ ve ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik’ suçlamalarıyla tutuklanan Alman Die Welt gazetesinin Türkiye muhabiri Deniz Yücel’i cezaevinde ilk ziyaret eden CHP’li Şafak Pavey oldu.

Yücel, cezaevinde kendisi ile görüşen CHP milletvekili Şafak Pavey aracılığıyla gazetesine durumu hakkında bilgi verdi.

“İYİ MUAMELE GÖRÜYORUM”
Die Welt gazetesinin haberine göre; 43 yaşındaki Yücel tutukluluk koşulları hakkında, “İyi muamele görüyorum. Ancak tek başına olmak neredeyse bir çeşit işkence” ifadelerini kullandı.

Yücel’in Silivri Cezaevi’nde tek kişilik bir hücrede kaldığı ve Yücel’in bunu, ‘Çok rahatsız edici’ şeklinde yorumladığı, “Hücre dört metre genişliğinde, dört metre uzunluğunda. Pencereden baktığımda sadece altı metrelik bir duvar görüyorum. Ancak her halükarda sağlığım ve ruh halim iyi” dediği belirtildi.

ŞAFAK PAVEY NOT ETTİ
Yücel’in Pavey’e Almanca bir bilgi notu yazıp vermek istediği, ancak cezaevindeki görevlilerin buna izin vermediği belirtildi. Bunun üzerine Yücel’in anlatımlarının Pavey tarafından not edildiği bildirildi.

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir