Anasayfa / GENEL / “Siyasi sapık”ın destekçisi medya sapıkları!
medya-sapik

“Siyasi sapık”ın destekçisi medya sapıkları!

Aydın Doğan’ın Hürriyet’i ahlaksızlığı savunmakta da fırsatı kaçırmadı.


Doğan’ın kalemşörlerinden Ertuğrul Özkök “Oğlan bizim kız bizim tecavüzvarsa size ne” başlığıyla ahlaksızlıkta seviyeyi daha da aşağıya çekti. AK Parti’lileri kabalıkla itham eden Özkök ironik bir dille “Sayın Kılıçdaroğlu, o laf sizin ağzınıza yakışmadı. AK Parti’liler o lafın daha ağırını edebilir. Hatta kadın bakanının sözlerinin sonrası birbirlerini kutlamak için sıraya bile girerler. Kemal Bey bu laf için size kızıyorsak üzülmeyin sevinin. Çünkü bu nezaket sizden beklenir onlardan beklenmez” dedi.

Kılıçdaroğlu’na bir destek de Hürriyet’in yatak röportajcısından destek geldi. Röportaj yaptığı kişilerle soyunarak yatağa giren Hürriyet yazarı Ayşe Arman, ‘Kılıçdaroğlu yüzde 100 haklı’ diyerek köşesinin tamamını bu ahlaksızlığa ayırdı. Kılıçdaroğlu’nun sözlerine destek olan Arman’ın, ‘Kadın haklarıymış’, ‘Cinsiyetçi bir yaklaşım yok’ şeklindeki tespitleri tepki topladı. Ahmet Hakan ise, Hürriyet’te yazdığı yazısında, “Kılıçdaroğlu’nun yaptığı şey bakan Ramazanoğlu’na yönelik tacizci bir laf etmek değildi” diyerek Kılıçdaroğlu’nun sözlerine sahip çıktı.

Sözcü yazarı Bekir Coşkun ise köşesinde “Değişik bir ahlak anlayışları var. Ahlaksızlığı da din-iman ile örtüyorlar. Kemal Bey bir kere dedi zaten. Bir şey olmaz” sözleriyle seviyesiz bir üslup kullandı.

(SABAH)

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

kk

Kirli plan için HDP’yi sahaya sürüyorlar

Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP’nin sözde ‘Adalet Yürüyüşü’ ile kaos …

KK’ya FETÖ’den plaket

Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ imamları ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir