Anasayfa / GENEL / Sarıgül’den “Yine öperim” açıklaması!
sarıgül-topbaş1

Sarıgül’den “Yine öperim” açıklaması!

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, tiyatro sanatçısı Tekin Akmansoy’un Teşvikiye Camii’nde kılınan cenaze namazı sırasında hemen önünde duran Kadir Topbaş’ı neden öptüğünü canlı yayında açıkladı.

Vefat eden tiyatro sanatçısı Tekin Akmansoy’un cenaze namazı sırasında kameralara Topbaş ve Sarıgül’le ilgili ilginç bir kare yansımıştı. Cenaze namazında saf tutmak için gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a safta yer alan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül yer vermişti.

İkili arasında geçen kısa diyalog sonrası Sarıgül’ün Topbaş’ı yanağından öpmesi objektiflere yansımıştı.

Bu sabah Karadeniz FM’de sabah programına bağlanan Mustafa Sarıgül, programın sunucusu Adem Metan’ın Kadir Topbaş’ı neden öptüğü yönündeki sorusuna cevap verdi.

Cenaze namazından hemen önce Kadir Başkan’ın oraya geldiğini ifade eden Mustafa Sarıgül, o anı ve Topbaşla aralarında geçen diyaloğu anlattı.

Sarıgül, “Büyükşehir Başkanımız gelince ben doğal olarak kendisine yer verdim. Yaş olarak da benden büyük bir ağabeyim. Ben yer verince kendisi olmaz sen arkada kalacaksın olur mu dedi. Ben de olur mu başkan diyerek teşekkür ettim. Ve kendisini samimi bir şekilde öptüm. O anda bütün kameralar bize çevrildi. Böyle bir şey aklıma bile gelmedi aslında… Tamamen doğal bir hareketti. Siyasi arena ayrı oradaki dostluk ayrı… Bunun televizyonlara yansıyacağını tahmin etmedim. Hoş bir ortam oldu bana göre… Yarın da olsa aynı şeyi yaparım” dedi.

MEDYAGUNDEM

kavurmaci

Topbaş için şok suç duyurusu

Ömer Faruk Kavurmacı’nın tahliyesinin HSK tarafından incelenmeye alınmasını sağlayan TAYDER, İBB Başkanı Kadir Topbaş hakkında …

kavurmaci

Tahliye skandalının şok detayları

Kadir Topbaş’ın FETÖ soruşturması kapsamında tutuklu olan damadı Ömer Faruk Kavurmacı, avukatları tarafından yapılan itiraz …

kavurmaci2

Şehit ailelerinde “Kavurmacı” infiali

15 Temmuz şehitlerinin aileleri, Kadir Topbaş’ın FETÖ’cü damadı Ömer Faruk Kavurmacı’nın tahliye edilmesine tepki gösterdi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir