Anasayfa / Mansetalti / RTÜK’ün iki gün sonraki uzman yardımcılığı sınavında paralel şaibe!
rtuk-sinav2

RTÜK’ün iki gün sonraki uzman yardımcılığı sınavında paralel şaibe!

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 gün sonra (8 Şubat) 30 uzman yardımcısı alımı için sınav yapacak. Ancak son dönemde skandallarla anılan RTÜK’teki sınava paralel şaibe karıştı.


MEDYAGUNDEM.COM- Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 30 uzman yardımcısı alımı yapacak. Bunun için de iki gün sonra (8 Şubat) bir sınav gerçekleştirilecek. Ancak MEDYAGÜNDEM’in edindiği bilgilere göre RTÜK’teki uzman yardımcısı sınavına paralel şaibe karıştı.

Sınav komisyonunda görev yapacak isimlerden birinin RTÜK Başkanı Davut Dursun’un kripto paralel yardımcısı İlker Ilgın olduğu öğrenildi. Ilgın’ın komisyonda yer alarak özellikle paralel örgüt üyelerini RTÜK’e seçeceğine dair ciddi şüpheler sınava gölge düşürdü.

RTÜK’ün sınavı bu şartlar altında iptal etmesi gerektiğine dikkat çekiliyor.

RTÜK Başkan Yardımcısı İlker Ilgın’ın nasıl bir kripto paralel olduğu da RTÜK’ün MEDYAGÜNDEM’i susturma operasyonuyla anlaşılmıştı.

rtuk-mg

MEDYAGUNDEM

evlilik

Evlilik programları kaldırılmayacak ama…

Yayından kaldırılacağı konuşulan evlilik programları çocukların ekran başında olmadığı saat dilimlerinde yayınlanacak. Olağanüstü hal (OHAL) …

evlilik

Evlilik programlarına yasak yok yaptırım var

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) yetkilileri OHAL kapsamında 690 sayılı KHK ile evlilik programlarının …

ekran

RTÜK uyuyor ekranlardan rezillik akıyor!

Türk örf ve adetlerini zedeleyecek biçimde çıplaklığın, eşcinselliğin ve evlilik dışı ilişkilerin özendirildiği programlar adeta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir