Anasayfa / GÜNDEM / Posta yazarının iddiası yalan çıktı
mesut-esra

Posta yazarının iddiası yalan çıktı

Posta yazarı Mesut Yar bugünkü yazısında Esra Erol’un transfer olmak için FOX yönetimiyle görüşmelere başladığını, Su Gibi programının da bu nedenle ATV’ye geçmeye çalıştığını öne sürmüştü.

Medyafaresi’nin haberine göre, bu iddiaları FOX Genel Müdürü Pietro Vicari yalanladı. Pietro Vicari, Posta gazetesindeki haberin tamamen yalan olduğunu, Su Gibi programından memnun olduklarını ve önümüzdeki yıl da Su Gibi ile devam edeceklerini açıkladı:

“Su Gibi bizim çok memnun olduğumuz bir program. Önümüzdeki yıl da Su Gibi FOX ekranlarında olacak. Başka bir program arayışımız veya görüşmelerimiz söz konusu değil. Posta gazetesindeki haber tamamen yalandır.”

MESUT YAR NE YAZMIŞTI?

Sezon sonu geldi. Dolayısıyla transfer piyasası hızlandı. Dedikodular da gırla gidiyor. En sıcak dedikodulardan biri atv cephesinden geldi bu arada. Henüz netleşen bir şey yok ama duyduğum kadarıyla Esra Erol yeni sezonda Fox TV ekranında olmak için görüşmelere başlamış.

Fox TV’nin son bulacağını bildiğim “Su Gibi” isimli izdivaç programı da atv ekranında kendine yer arıyormuş. Bu takas gerçekleşirse bundan kimin kârlı çıkacağını henüz bilemiyorum Kanal olarak tabii ki… Yoksa her türlü “ekranda olan” biraz daha sebeplenecek yaptığı işten. Hayırlısı diyelim…

MEDYAGUNDEM

ilker

Fox TV’den DHKP-C’li teröristlere destek

Türk ve İslam düşmanı FOX TV yeni bir rezalete daha imza attı. FOX TV’de yayınlanan …

portakal9

Seçim akşamları eğlencemiz bitiyor!

FOX TV’nin, TV8 gibi bir eğlence kanalı olacağı ve haber programlarının kaldırılacağı iddia edildi. Posta …

ercan

Savcılar göreve; işte Fox TV’nin FETÖ’yü beslediğinin kanıtı

FETÖ’nün işlediği Hrant Dink cinayetindeki rolü apaçık ortaya çıkan Ercan Gün isimli FETÖ militanı gazetecinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir