Anasayfa / GENEL / Polis düşmanı Cumhuriyet’ten sokak terörüne destek haberi!
cumhuriyet1

Polis düşmanı Cumhuriyet’ten sokak terörüne destek haberi!

Cumhuriyet gazetesi, Okmeydanı’ndaki olaylarla ilgili polise nefret kusan bir başlığa imza attı.

Okmeydanı’nda, Berkin Elvan’ın ölümünün üzerinden aylar geçmesine rağmen hem onun ismi üzerinden hem de Soma’daki faciayı gerekçe gösteren gruplar gösteri düzenledi.

Gösterilerde polisle çatışmaya giren eylemciler, güvenlik güçlerine taş, molotof ve havai fişeklerle saldırdı. Bunun üzerine polis gaz ve copla gruba müdahale ederken olaylar esnasında silah kullanıldığı da tespit edildi.

UĞUR KURT’U KİM VURDU

O sırada cemevinde cenaze namazına katılan Uğur Kurt, ateş edilmesiyle birlikte yere yığıldı, bugün de hayatını kaybetti. Emniyet şimdi o kişinin polisin silahıyla mı yoksa göstericilerin silahıyla mı vurulduğunu araştırıyor.

CUMHURİYET’TEN POLİSE NEFRET BAŞLIĞI

Cumhuriyet gazetesi, Uğur Kurt’u polisin vurduğuna yönelik iddialar üzerinden bir haber yaptı. Gazetenin bugünkü birinci sayfasında yer alan haberde, “Polis kana doymadı” gibi bir başlık kullanılması dikkat çekti. Kurt’u vuran silahın kime ait olduğu “en azından şimdilik” tespit edilmediği için, Cumhuriyet gazetesi şimdiden algı yönetimine giderek okurlarına “katil polis” mesajı vermeye çalıştı.

cumhuriyet

MEDYAGUNDEM

macron2

Bu haberi FETÖ paçavrası Cumhuriyet görmeyecek!

Sosyal medya üzerinden 14 Temmuz Fransız Milli Günü törenleri sırasında Fransa Cumhurbaşkanı Macron’u öldüreceğini yazan …

cumhu4

FETÖ paçavrasının hedefinde 15 Temmuz ruhu var

Yöneticileri ve çalışanları FETÖ’den tutuklu olan ve eski genel yayın yönetmeni vatan hainliğinden yargılanan Cumhuriyet …

cum4

O paçavra yine terör yatağında basıldı!

Hakkari’de güvenlik güçlerine yönelik düzenlenen hain saldırıyı internet sitesine taşıyan Cumhuriyet, “terörist” ifadesini haberden çıkardı. …

3 Yorumlar

 1. Uğur Kurt’u kim vurdu?

  Kim vuracak?

  Burak Can Karamanoğlu’nu hangi şerefsizler vurduysa, Uğur Kurt’u da o şerefsizler vurdu.

  12-13 Mart 1995’te bir kahvehanenin taranmasıyla başlayan Gazi olaylarında 67 yaşında Halil Kaya’yı kim vurduysa, Uğur Kurt’u da o şerefsizler vurdu.

  Bunu bilemiyorsan ne diye provokatif habercilik yapıyorsun ey alçaklar.

  Birkaç dakika önce birini sorma bahanesiyle kapıma iki tane polis geldi, ismimi soyadımı aldı, kaç yıldır burada oturduğum gibi anlamsız bir soru sordular.

  Anlamsız bir soyadı bahane edilerek gelen bu polislerle ilgili devletimizin gerekli kurumlarının konuyu araştıracağını tahmin ediyorum. Saat 16,25 civarı!

  Korkusu olan bu yola çıkmaz! Eğer paralel yapılanmayla ilgili bir olaysa sizlerden bunu hesabını sormayan şerefsizdir. Sizden korkan, ölümden korkan sizin gibi şerefsiz olsun.

  • ‘Bunu bilemiyorsan ne diye provokatif habercilik yapıyorsun ey alçaklar.’ İfadesi yanlış anlaşılmaması için Cumhuriyet Gazetesi için kullanılmış bir ifadedir.

 2. Paralel yapılanmanın itleri

  Lan donu düşük ibneler benim hakkımda soruşturma kovuşturma mı yapıyorsunuz? Alayınızın…çakıyım! Kesmez! Kiralık katil tutun, anca öyle kurtulursunuz! Bu yola kelleyi koydum, korkan sizin gibi şerefsiz olsun. Benim hakkımda soruşturma kovuşturma yapan Paralel yapılanmanın itleri sizin topunuzun…koyum emi! Şerefsiz köpekler! Ölüm ne lan? Şerefsiz donu düşükler. Yazacam ölümüne yazacam. Hodri meydan köpekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir